« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Cüneyt Çakır'a büyük suçlama!

Trabzonspor-Galatasaray maçına damga vuran isimlerin başında gelen Erkan Zengin, hakem Cüneyt Çakır hakkında zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Galatasaray'ın 1-0 kazandığı Trabzonspor maçına damga vuran isim Erkan Zengin oldu.

Cüneyt Çakıra büyük suçlama
54. dakikada altıpas içinde bomboş durumda olmasına rağmen topu üst direğe nişanlayan yıldız futbolcu, 60. dakikada ise penaltı tartışmalarına yol açan pozisyonda başrol oynadı.

Cüneyt Çakıra büyük suçlama
Bu dakikada Erkan'ın ceza alanı içinden vuruşunda top Galatasaraylı Denayer'in eline çarptı. Trabzonsporlular bu pozisyonda penaltı beklerken, hakem Cüneyt Çakır devam dedi.

ERKAN ZENGİN: PENALTIYI VEREMEDİ
Tartışmaları hala süren pozisyonla ilgili Erkan Zengin şok bir iddiada bulunarak, hakem Çakır'ın penaltıyı bilerek vermediğini ima etti. Erkan Zengin, "Denayer bilerek kolunu uzattı. Kesin penaltıydı. Cüneyt Hoca pozisyonu gördü ama penaltıyı veremedi. Beni de en çok üzen bu oldu" yorumunu yaptı.

Cüneyt Çakıra büyük suçlama
Boş kaleye atamadığı gol ile ilgili de (üstte) konuşan 30 yaşındaki oyuncu "Marin topu çevirdiğinde, yerden plase yapmak için kendimi hazırladım ama top tam önümde yerden sekti ve bileğime geldi. Ne olursa olsun golü yapmam gerekiyordu. Maçtan sonra uyku uyuyamadim" dedi. (61saat)


Bunları da Beğenebilirsiniz