Cüneyt Arkın'ın sakladığı kızı ve torunu

25 Mart 2013 - 03:00Son Güncelleme : 25 Mart 2013 - 13:31

Cüneyt Arkın’ın ilk evliliğinden olan kızı Filiz Canlı’nın 11 yaşında Defne isminde bir kızı var. Dedesini hiç görmeyen Defne’nin en büyük hayali, onunla tanışmak.

CÜNEYT ARKIN'IN SAKLADIĞI KIZI VE TORUNU FOTO-GALERİ  

Filmlerden tanıyor   
Cüneyt Arkın, ilk evliliğini Doktor Güler Mocan ile yapmış, çiftin 1966 yılında Filiz ismini verdikleri bir kızları olmuştu. Arkın ve Mocan bir süre sonra ayrılınca, şimdi 47 yaşında olan Filiz Canlı’nın da babasıyla ilişkisi kesildi. Canlı’nın kızı Defne de dedesini sadece izlediği filmlerden tanıyabildi.

O da beni tanımıyor
11 yaşındaki Defne’nin en büyük hayali, Cüneyt Arkın’la tanışmak. Onunla bir araya gelmeyi çok istediğini söyleyen Defne, “Dedemi hiç tanımadım, o da benim kim olduğumu bilmiyor. Ama onunla bir araya gelip sohbet etmek, birlikte yürüyüş yapmak isterim” diyor.

At üstünden inmiyor
Defne, Yeşilçam filmlerinde Malkoçoğlu’nu canlandıran dedesi gibi at üzerinden inmiyor. Defne, Kemer Country Binicilik Kulübü’nde dört yıldır binicilik eğitimi alıyor.

Filiz Canlı, iş hayatının profesyonellerine hizmet veren HumanPlus şirketinde genel müdür olarak çalışıyor.Canlı, babasıyla ilgili haberlerle gündeme gelmek istemediğini söylüyor.

ÜNLÜLER VE BİLİNMEYEN ÇOCUKLARI


ÜNLÜLERİN KAÇ ÇOCUĞU VAR

Etiketler:
Okuyucu Yorumları { Toplam 22 Yorum }
 • bulent karaoglu 25.3.2013 22:14:01
  Doğruysa bu ayıptır.Ama bunu Cuneyt Arkın nasıl yapar aklım ermedi,.
 • siyah cadı 25.3.2013 20:03:27
  şaşırdım..yazık hiç yokmuş gibi davranıyordu..okadar söyleşi yapıldı bir kızım daha var diyemedi..çok günah..YAKIŞMADI..
 • Murat Yilmaz 25.3.2013 19:23:01
  Bazı Anne ve Babalar boşandıktan sonra çocuklarının velayetini alıp ortalıktan kaybolmaktalar.Kendilerine göre bir intikam almaktalar.Amma o zavallı çocuklar ve torunlara anlatılan,belkide yalan hikayeler ile bu garibanları gerekli sosyal yaşamdan ayrı yaşatanlara ne denir?
 • Melih Celik 25.3.2013 16:38:44
  insan bosansa bile cocuklarindan nasil kontagi kesebelir anlayamiyorum. gecerli bir nedeni varmi cok merak ettim dogrusu.
 • Murat Bal 25.3.2013 16:35:28
  belki de normal bir hayat yasasinlar diye saklamistir. gorunen o ki, kizi iyi egitim alip iyi bir yerlere gelmis, torun da 4 senedir binicilik kursu aliyor, keyifler yerinde. ama gidip gormemesi cok ayip olmus, umarim aile yakinda birlesir. hayat o kadar kisa ki...
 • Hızır KARA 25.3.2013 15:03:07
  Dünyaya gelmek onun suçuymuş sanki,özel hayatı konuşmak yorum yapmak normal bişey değil, ancak evladına,torununa, her ne olursa olsun sahip çıkacaksın,her kim olursa olsun farketmez..
Sayfa Başı
Haberlerbabam ve ailesi 13. bölüm fragmanıbabam ve ailesi yeni bölüm fragmanıbabam ve ailesi son bölüm fragmanıbabam ve ailesi final fragmanıkpsskpss sonuçlarıkpss ortaöğretim