Gündem Haberleri

  Cüneyt Arkın'a kaza şoku

  DHA
  03.05.2010 - 01:00 | Son Güncelleme:

  Cüneyt Arkın, Anadolu Üniversitesi tarafından düzenlenen 12'nci Uluslararası Eskişehir Festivali'nde kendisine verilecek olan onur ödülünü almak üzere oğlu Kaan Polat Cüreklibatır ve gelini Fatma Aslı Cüreklibatır ile birlikte Eskişehir'e geldi.

  APAR TOPAR HASTANEYE KOŞTULAR  - Foto - galeri

  HASTANEDEN ÖDÜL TÖRENİNE - WEB TV

  ÖDÜL TÖRENİNDEN FOTOĞRAFLAR  

  Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, tören öncesinde Cüneyt Arkın ile oğlu ve geline kenti gezdirdi.

  Cüneyt Arkın, Yılmaz Büyükerşen'in bulunduğu otomobile, oğlu ve gelini de başka bir otomobile bindi. Konvoy halinde gidilirken Cumhuriyet Bulvarı Atatürk Lisesi karşısında dün saat 17.00 sıralarında Cüneyt Arkın'ın yeğeni Turan Atik yönetimindeki otomobile Cem Savrunlu yönetimindeki minibüs çarptı.

  Kazada, Cüneyt Arkın'ın oğlu Kaan Polat Cüreklibatır, gelini Fatma Aslı Cüreklibatır, akrabaları Seda Atik ve Nuran İrişen yaralandı. Yaralılar 112 ambulansıyla Eskişehir Devlet Hastanesi'ne gitti.

  Kazayı gören Cüneyt Arkın da eşi Betül ve Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ile birlikte Devlet Hastanesi'ne gitti. Yaralılar, tedavi altına alındıktan sonra Cüneyt Arkın, Yılmaz Büyükerşen ile birlikte Anadolu Üniversitesi'ndeki ödül törenine yaklaşık bir saat gecikmeli olarak katıldı. Cüneyt Arkın ve Yılmaz Büyükerşen'in gelmesiyle tören başladı.

  Yaralılar Kaan Polat Cüreklibatır, Fatma Aslı Cüreklibatır, Seda Atik ve Nuran İrişen yapılan tedavilerinin ardından hastaneden taburcu edildi.
  Emniyet Müdürlüğü yetkilileri kazayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğünü bildirdi.

   

   

   

   

   

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı