MALATYA HABERLERİ

Cumhuriyetin 92. Yıl Dönümü Kutlamaları

IHA
28.10.2015 - 15:18Son Güncelleme :

YEŞİLYURT BELEDİYE BAŞKANI HACI UĞUR POLAT, CUMHURİYET BAYRAMI DOLAYISIYLA MESAJ YAYIMLADI.

IHA

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Cumhuriyet’in 92. kuruluş yıl dönümü münasebetiyle mesaj yayımladı. Polat, “Cumhuriyetimizin 92. kuruluş yıl dönümünü gururla yaşıyoruz” dedi.
Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat mesajında, 29 Ekim bayramının coşkuyla kutlandığı bu günlerde Cumhuriyetin 92. kuruluş yıldönümünü kutlamanın da onurunu yaşadıklarını kaydetti. Polat, “Cumhuriyetimizin 92. kuruluş yıl dönümünü gururla yaşıyoruz. Bu topraklarda insanlar hangi dil, din ve ırktan olurlarsa olsunlar hep kardeşçe yaşamışlardır. Şerefli Türk milleti her zaman olduğu gibi içerisine nifak tohumları ekmek ve tarih sahnesinden silmek isteyenlere cevabını Kurtuluş savaşında vermiştir. Her zaman olduğu gibi şimdi de birlik ve beraberliğimizi bozmak isteyenler var. Bizler Çanakkale ruhuyla ülkemizin huzurunu bozmak isteyenlere gereken cevabı vereceğiz. Birlik, beraberlik ve kardeşliğimizi kimsenin bozmasına müsaade etmeyeceğiz. Cumhuriyetimizin 92. Kuruluş yıl dönümünde Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarını, canlarını feda ederek, bu vatanı bize miras bırakan tüm şehitlerimizi, gazilerimizi rahmetle ve minnetle anıyor, başta saygıdeğer Malatyalı ve Yeşilyurtlu hemşehrilerim olmak üzere tüm vatandaşlarımızın Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyorum” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Malatya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Malatya ilinden Cumhuriyetin 92. Yıl Dönümü Kutlamaları hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 15 18’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Cumhuriyetin 92. Yıl Dönümü Kutlamaları haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı