ESKİŞEHİR HABERLERİ

Cumhuriyet Ve Barış İçin Pedal Çevirdiler

IHA
31.10.2015 - 15:26Son Güncelleme :

MAKİNA MÜHENDİSLERİ VE VELESBİT BİSİKLETÇİLER DERNEĞİ ÜYELERİ İŞBİRLİĞİ İLE BİR ETKİNLİK DÜZENLENEREK CUMHURİYET VE BARIŞ İÇİN PEDAL ÇEVİRDİLER.

IHA

Eskişehir’de Makina Mühendisleri ve Velesbit Bisikletçiler Derneği üyeleri işbirliği ile düzenlenen etkinlikte 30 kişi Cumhuriyet ve barış için pedal çevirdi.
Atatürk Bulvarı, Öğretmenevi yanında biraya gelerek Kızılinler’e kadar bisikletleriyle etkinliğe katılan 30 kişilik grup, Cumhuriyet için pedal çevirdi. Cumhuriyet’in kuruluşunun 92. yıl dönümü ve barış için pedal çevireceklerini belirten Makina Mühendisleri Odası Eskişehir Şube Başkanı Hakan Ünal, hem Cumhuriyetin yıl dönümünü kutlamak, hem de ülkeye barış ortamı sağlamak için böyle bir etkinliğe imza attıklarını söyledi. Başkan Hakan Ünal, "Doğa içerisinde çocuklarımızla birlikte bir tur düzenledik. Amacımız doğanın içerisinde barış içerisinde kardeşçe bir gün geçirmek. Unutulmaya yüz tutmuş kardeşlik bağlarını güçlendirmek istiyoruz" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Eskişehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Eskişehir ilinden Cumhuriyet Ve Barış İçin Pedal Çevirdiler hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Ekim 2015 tarihinde saat 15 26’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Cumhuriyet Ve Barış İçin Pedal Çevirdiler haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı