KIRKLARELİ HABERLERİ LÜLEBURGAZ HABERLERİ

Cumhuriyet Mahallesi'nde halk günü toplantısı

DHA
27.10.2017 - 13:30Son Güncelleme :
DHA

Vahit İŞBAŞARAN/LÜLEBURGAZ(Kırklareli),(DHA)- KIRKLARELİ’nin Lüleburgaz İlçesi'nde, Kaymakamlık tarafından Cumhuriyet Mahallesi’nde halk toplantısı yapıldı.

Cumhuriyet Mahallesi Sakızköy Meydanı’nda bulunan bir kıraathanede düzenlenen halk toplantısına Lüleburgaz Kaymakamı Mustafa Kaya, İlçe Emniyet Müdürü Ali Koca, İlçe Müftüsü Hüseyin Uysal, Milli Eğitim Müdürü Nedim Çetin, Sağlık Müdürü Önder Porsuk, İŞKUR Müdürü Ahmet Selim Keskin, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Cihan Erdem, Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Abuzer Sağdıç, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Gürkan Güler, Lüleburgaz Muhtarlar Derneği Başkanı Nuri Yavuz İşçioğlu, Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Resmi Akçam ve vatandaşlar katıldı. Kaymakam Mustafa Kaya, toplantıda yaptığı konuşmada,  halk toplantılarında vatandaşların istek ve sıkıntılarını dinleyip, çözüme kavuşturmak istediklerini belirterek, katılanlara teşekkür etti.

Kaymakam Kaya’nın konuşmasının ardından vatandaşlara söz verilerek sıkıntılar dile getirildi. Mahalle sakinleri, kamera eksikliği, beton mikserlerinin trafiğe neden olması, at arabalı hırsızlık olaylarının yaşanması, metruk yerlerde uyuşturucu madde kullanılması ve park sorunu gibi sıkıntılar yaşadıklarını dile getirerek bu konulara çözüm üretilmesini istediler. Kaymakam Kaya, ilgili kurumlarca sorunların çözümü için gerekli çalışmaların yapılacağını söyledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Lüleburgaz haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Lüleburgaz haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde Cumhuriyet Mahallesi'nde halk günü toplantısı haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı