ESKİŞEHİR HABERLERİ

Cumhuriyet Kutlamalarında Vatandaşlardan Büyükerşen’e Yoğun İlgi

IHA
29.10.2015 - 14:15Son Güncelleme :

ESKİŞEHİR’DE DÜZENLENEN CUMHURİYET BAYRAMI PROGRAMINA KATILAN VATANDAŞLAR ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI PROF. DR. YILMAZ BÜYÜKERŞEN’E YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ.

IHA

Eskişehir’de düzenlenen Cumhuriyet Bayramı programına katılan vatandaşlar Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’e yoğun ilgi gösterdi.
Cumhuriyetin kuruluşunun 92’in yıl dönümü nedeniyle Atatürk Bulvarı’nda düzenlenen törenlere protokol üyelerinin yanı sıra çok sayıda Eskişehirli katıldı. Konuşmalar ve geçit töreni sonrası bulvarı dolduran vatandaşlar, Eskişehir’in çağdaş bir Cumhuriyet kenti haline gelmesindeki büyük katkılarından dolayı Başkan Büyükerşen’e teşekkür ederek, kendisiyle fotoğraf çektirmek için adeta birbirleriyle yarıştılar. Yoğun ilgi nedeniyle tören sonrası alanda bir saat daha kalan ve hemşehrilerinin Cumhuriyet Bayramı’nı tek tek kutlayan Başkan Büyükerşen “Çağdaş Türkiye’nin en güzel örneği olan Eskişehir ve hemşehrilerim ile her zaman gurur duyuyorum. Eskişehirlilerin Atatürk ve laik Cumhuriyet’e ilelebet sahip çıkacaklarına inancım sonsuz. Tüm hemşehrilerimin Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyorum” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Eskişehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Eskişehir ilinden Cumhuriyet Kutlamalarında Vatandaşlardan Büyükerşen’e Yoğun İlgi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 14 15’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Cumhuriyet Kutlamalarında Vatandaşlardan Büyükerşen’e Yoğun İlgi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı