ADANA HABERLERİ

“Cumhuriyet İçin Pedalladılar

IHA
31.10.2015 - 10:11Son Güncelleme :

ADANA DOĞA OKULLARI ÖĞRENCİ MECLİSİ, 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KAPSAMINDA ADANA BİSİKLET TOPLULUĞU İLE “CUMHURİYET İÇİN PEDALLIYORUZ” ETKİNLİĞİ DÜZENLEDİ.

IHA

Adana Doğa Okulları Öğrenci Meclisi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kapsamında Adana Bisiklet Topluluğu ile “Cumhuriyet İçin Pedallıyoruz” etkinliği düzenledi.
Etkinliğe çok sayıda öğrenci ve Adana Bisiklet Topluluğu (ABİT) Derneği üyeleri katıldı. Öğrenciler, Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla gerçekleştirilen bu etkinliği her yıl düzenli bir şekilde gerçekleştireceklerini söylediler.
Doğa Kampüsü Meclis Başkanı Heja Aba, Meclis Başkan Yardımcısı Mehmet Rıdvan Tanrıöver ise yaptıkları bu etkinlikle güzel vakit geçirmenin yanı sıra aynı zamanda sağlıklı yaşamın bir parçası olan sporu da yaptıklarını dile getirdiler. Tanrıöver, “Doğaya zarar vermeden insanlı rahatsız etmeyen güzel bir etkinlik oldu. Bizlere bu imkanı sunarak sponsor olan başta Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’ye Sodes Gençlik Merkezine desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.
Doğa kampüsü Meclis Başkan Yardımcısı Mehmet Rıdvan Tanrıöver, kendilerine destek veren ve yardımcı olan Adana Bisiklet Topluluğu Derneği Başkanı İzzet Altınsoy’a plaket takdim etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden “Cumhuriyet İçin Pedalladılar hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Ekim 2015 tarihinde saat 10 11’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça “Cumhuriyet İçin Pedalladılar haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı