HAKKARİ HABERLERİ

Cumhuriyet Haftası Etkinliklikleri Sona Erdi

IHA
28.10.2015 - 15:55Son Güncelleme :

HAKKARİ' DE CUMHURİYET HAFTASI ETKİNLİKLERİ DÜZENLENDİ

IHA

Hakkari İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Hakkari Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde organize edilen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında 21-26 Ekim 2015 tarihleri arasında, atletizm, masa tenisi, satranç ve badminton müsabakaları yapıldı.
Hafta boyunca yapılan müsabakalara eşlik eden Hakkari Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Reşit Güldal, "92. yılını kutladığımız Cumhuriyetin millet olarak el birliği ve gönül birliğiyle çalışmaya devam etmemiz, kardeşçe birbirimizi kucaklamamız, birbirimize kenetlenmemiz halinde çok daha güçlenerek, aydınlık yarınlarımızı hep birlikte kuracağız. Müsabakalara katılımın oldukça yoğun idi. Müsabakalarımız tam anlamıyla çok heyecanlı ve çekişmeli mücadelelere sahne oldu. Bu çekişmeli ve heyecanlı müsabakalarda emeği geçen herkese teşekkür ediyor, bu vesileyle tüm ülkemin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyor, esenlikler diliyorum” Şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hakkari haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Hakkari ilinden Cumhuriyet Haftası Etkinliklikleri Sona Erdi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 15 55’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Cumhuriyet Haftası Etkinliklikleri Sona Erdi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı