MUĞLA HABERLERİ

Cumhuriyet Coşkusunu Deniz Dibine Taşıdılar

IHA
29.10.2015 - 15:31Son Güncelleme :

CUMHURŞYET COŞKUSU DENİZİN DİBİNE TAŞINDI

IHA

Muğla’nın Fethiye ilçesinde dalgıçlar, 5 metre derinlikte dev Türk bayrağı açarak 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 92. yıldönümünü kutladı.
Dalış okulu dalgıçları yerli ve yabancı müşterileri ile birlikte Dalyan koyunda 5 metre derinlikte dev Türk bayrağı ile Atatürk posteri açtılar. Balıkların adeta resmi geçide geçtiği deniz dibindeki görsel şölen objektiflere de yansıdı. Fethiye’de faaliyet gösteren Elite dalış okulu dalgıçları, Burak Ediz Gerçeker, Berat Odabaş, Önder Diktaş, Turgay Doğan ve Yasemin Shaw ellerine aldıkları Türk Bayrakları ve Atatürk posteri ile Dalyan Koyunda defalarca dalış yaptı. Havanında güzel olması nedeniyle dalgıçlar ve öğrencileri olan turistler bu anı eğitmen Aydın Tanal’ın çektiği video ve fotoğraflardan da izlediler.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusunu deniz dibinde yaklaşık 5 metre derinlikte balıklarla birlikte kutlayan dalgıçlar adeta görsel bir şölen sundular. Dalgıçlar Türkiye Cumhuriyeti Değerlerinin Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün yerleştirdiği şekilde korunmasını isteyerek Türkiye’nin her türlü terör belasından bir an önce kurtulması gerektiğini söylediler.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Muğla haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Muğla ilinden Cumhuriyet Coşkusunu Deniz Dibine Taşıdılar hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 15 31’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Cumhuriyet Coşkusunu Deniz Dibine Taşıdılar haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı