KİLİS HABERLERİ

Cumhuriyet Caddesi Aşınma Tabaka Asfalt İle Kaplanıyor

IHA
30.10.2015 - 17:30Son Güncelleme :

KİLİS'TE ASFALT ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

IHA

Kilis Belediyesi Fen İşleri Ekipleri tarafından Cumhuriyet Caddesi’nden başlayarak Adnan Menderes Bulvarı’na kadar olan bölüm Kilis’te ilk defa yapılan ’aşınma tabaka asfalt ile kaplanıyor.
Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Eryılmaz, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Metin Karakuş, AK Parti Milletvekili adayı Mustafa Hilmi Dülger ve beraberindeki daire amir, müdürlerinin yakından takip ettiği çalışmalar aralıksız devam ediyor. Çalışmaları büyük bir titizlikle takip eden Belediye Başkanı Kara, yapılan asfaltın dona, kara ve yağmura karşı oldukça dayanıklı olduğunu söyledi. Yapılacak olan asfaltın 5 santim kalınlığında olduğunu belirten Başkan Kara, “Daha önce Ziraat Bankası önüne kadar yapmış olduğumuz çalışmayı bugün itibariyle Adnan Menderes Bulvarına kadar yapıp bitireceğiz. Vatandaşlarımız kentimizin en işlek yerlerinden biri olan bu caddemizi daha rahat bir şekilde kullanabilecek” diye konuştu.
Cumhuriyet Caddesi üzerinde esnaflık yapan vatandaşlarla sohbet eden Başkan Kara, vatandaşların yapılan çalışmalardan oldukça memnun olduğunu ifade etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kilis haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kilis ilinden Cumhuriyet Caddesi Aşınma Tabaka Asfalt İle Kaplanıyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Ekim 2015 tarihinde saat 17 30’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Cumhuriyet Caddesi Aşınma Tabaka Asfalt İle Kaplanıyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı