ANTALYA HABERLERİ

Cumhuriyet Bayramın’da Picasso Ve Ara Güler Sergileri Ücretsiz

IHA
26.10.2015 - 17:02Son Güncelleme :

ANTALYA KÜLTÜR SANAT'TA ARA GÜLER VE PABLO PİCASSO SERGİLERİ CUMHURİYET BAYRAMI'NDA KAPILARINI TÜM ZİYARETÇİLERİNE ÜCRETSİZ OLARAK ACACAK

IHA

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Antalya Kültür Sanat’taki (AKS), Ara Güler ve Pablo Picasso sergileri 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda kapılarını tüm ziyaretçilerine ücretsiz olarak açacak.
ATSO tarafından kente kazandırılan AKS, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda kapılarını tüm ziyaretçilerine ücretsiz olarak açacak. Merkezde dünyaca ünlü iki sanatçı olan Ara Güler ve Pablo Picasso’nun sergilerinin görülebileceğini kaydeden Antalya Ticaret ve Sanayi Odası ve ATSO Eğitim Araştırma ve Kültür Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, “Böylesine özel bir günde herkesi Antalya Kültür Sanat’a bekliyoruz” dedi.
Antalya Kültür Sanat’ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda tüm ziyaretçilere kapılarını ücretsiz açacağını dile getiren Başkan Davut Çetin, merkezin Perşembe günleri 20.00’a kadar da açık olduğunu belirtti.
Antalya Kültür Sanat’ın açılışının ilk ayında 5 bine yakın ziyaretçi ağırladıklarını da belirten Başkan Davut Çetin, mevcut sergilerin 28 Şubat tarihine kadar gezilebileceğini de ifade etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Cumhuriyet Bayramın’da Picasso Ve Ara Güler Sergileri Ücretsiz hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 17 02’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Cumhuriyet Bayramın’da Picasso Ve Ara Güler Sergileri Ücretsiz haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı