HATAY HABERLERİ

Cumhurbaşkanı' nın Hukuk Başdanışmanı Dörtoyol' da

AA / Ahmet Özel
26.02.2016 - 15:13Son Güncelleme :

- Cumhurbaşkanı Hukuk Başdanışmanı Ahmet Karayiğit Dörtyol Belediyesi'ni ziyaret etti

AA / Ahmet Özel

HATAY (AA)- Cumhurbaşkanı Hukuk Başdanışmanı Ahmet Karayiğit Dörtyol Belediyesi'ni ziyaret etti.

Başkan Yaşar Toksoy, Karayiğit'e belediyenin çalışmaları hakkında bilgi verdi. Toksoy, özellikle Numuneevler Mahallesi'nde askeri alanın boşaltılmasından sonra TOKİ'ye devredilen alanla ilgili yardımlarını istediği Cumhurbaşkanı Hukuk Başdanışmanı Karayiğit'ten bölgeyi Dörtyol'a yakışır bir hizmet vermek için insanların kullanımına açmak istediklerini söyledi.

Cumhurbaşkanı Hukuk Başdanışmanı Ahmet Karayiğit'de, "Bölgeyi yakinen biliyorum özellikle bu konunun takipçisi olacağım inşallah hayırlısı olur. Dörtyol için en güzeli hangisi ise o olsun" temennisinde bulundu.

Belediye Başkanı Yaşar Toksoy'da ziyaretin anısına Karayiğit'e 'İlk Kurşun Belgesi'nin büyütülmüş bir fotoğrafı ile Atatürk'ün Dörtyol ziyaretinde sevdiği küçük kız ile çekilmiş bir fotoğrafı armağan etti.

Karayiğit'in ziyaretine Cumhuriyet Başsavcısı Serkan Tayyar Ünsal ve İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Hakan Turan da katıldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hatay haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Hatay ilinden Cumhurbaşkanı' nın Hukuk Başdanışmanı Dörtoyol' da hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2016 tarihinde saat 15 13’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Cumhurbaşkanı' nın Hukuk Başdanışmanı Dörtoyol' da haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı