ADANA HABERLERİ

Cumhurbaşkanı mitingine bedava ulaşım

DHA
31.03.2017 - 14:07Son Güncelleme :
DHA

ADANA'daki kent içi minibüs ve özel halk otobüsleri, 7 Nisan'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Adana'da yapacağı mitinge gitmek isteyenleri ücretsiz taşıyacak.
Vali Mahmut Demirtaş, şehir içi minibüs ve özel halk otobüsü kooperatiflerinin başkanları ile bir araya geldi. Valilik toplantı salonundaki buluşmaya ketteki dolmuş ve otobüs kooperatif başkanlarının tamamı katıldı. Vali Demirtaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 7 Nisan'da Adana'ya geleceğini hatırlatarak "Sayın Cumhurbaşkanımızı, en iyi şekilde ağırlayacağız. Sizlerin de tören günü elinizden gelen hassasiyeti göstereceğinize inanıyorum" dedi. Kooperatif başkanları ise miting alanına gitmek isteyen vatandaşları öğleden sonra ücretsiz taşıyacaklarını söyledi.
Şehir içi dolmuş ve özel halk otobüsleri başkanları toplantıda, ayrıca ulaşımda yaşadıkları sıkıntıları da dile getirdi. Anlatılanları dinleyen Vali Demirtaş, ulaşım sorununun kentin önemli gündem maddelerinde biri olduğunu, ilgili kurum ve kuruluşlar nezdinde çözmek için çalıştıklarını söyledi.

ADANA,(DHA)

FOTOĞRAFLI 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden Cumhurbaşkanı mitingine bedava ulaşım hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2017 tarihinde saat 14 07’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Cumhurbaşkanı mitingine bedava ulaşım haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı