İSTANBUL HABERLERİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a "rap"li karşılama

DHA
27.03.2017 - 15:32Son Güncelleme :
Cumhurbaşkanı Erdoğana rapli karşılama
DHA

 

 


Özgür ALTUNCU - Can EROK - Yaşar KAÇMAZ/İSTANBUL, (DHA) CUMHURBAŞKANI  Recep Tayyip Erdoğan 4. Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Gençlik Buluşması için Zeytinburnu'ndaki Abdi İpekçi Spor Salonu'na girdiği sırada "Erdoğan nerede Erdoğan burada" sözlerinin yer aldığı rap tarzında şarkı çalındı. Cumhurbaşkanı kendisini coşkuyla karşılayan gençlere çiçek atarak karşılık verdi.

ÇOK SAYIDA ÖĞRENCİ SALONDA

Abdi İpekçi Spor salonu gençler tarafından tamamen dolduruldu. Kalabalık dışarı taştı. Dışarıda kalanlar için dev ekranlar kuruldu. Çevre ilçelerden çok sayıda öğrenci de etkinliğe katılmak için Zeytinburnu Abdi İpekçi Spor salonuna geldi. 

BİRİNİN GÖZÜ HEDEFTE DİĞERİNİN ELİ TETİKTE

Erdoğan'ın katılacağı etkinlik öncesi ve sırasında geniş güvenlik önlemi alındı. Salonun bulunduğu 10 yıl caddesi araç trafiğine kapatıldı. Tarihi surların üzerinde özel harekat polisleri önlem aldı. Ancak Abdi İpekçi Spor Salonunun çatısında alışık olunmayan bir görüntü vardı

Daha önce yüksek noktalarda ayrı ayrı tek başına görev yapan Özel Harekat Polisleri bugün ilk kez ikili gruplar halinde görev yapmaya başladı. Bir özel harekat polisi siper alıp yüz üstü uzanıp eli tetikte beklerken, bir başka özel harekat polisi yanında ayakta durarak, dürbünle çevre gözetlemesi yaptı.

(FOTOĞRAF)
 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İstanbul haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İstanbul ilinden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a "rap"li karşılama hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Mart 2017 tarihinde saat 15 32’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Cumhurbaşkanı Erdoğan'a "rap"li karşılama haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı