Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Cumhurbaşkanı Erdoğan yurda döndü

  İbrahim YILDIZ / İstanbul (DHA)
  09.10.2015 - 07:20 | Son Güncelleme:

  FRANSA, Belçika ve Japonya temaslarını tamamlayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yurda döndü. Erdoğan’ın Atatürk Havalimanı Devlet Konukevi’nden ayrılacağı sırada İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın elinde sarı renkli bir dosya ile Erdoğan’ın yanına geldi.Sarı dosyadan çıkardığı beyaz bir kağıdı Cumhurbaşkanı Erdoğan’a verdi. Erdoğan daha sonra ikiye katladığı kağıdı aldı ve havalimanından ayrıldı.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan eşi Emine Erdoğan, bakanlar, bürokratlar ve gazetecilerin bulunduğu kalabalık bir heyetle TC-TUR adlı özel bir uçakla saat 04.30’da Japonya’nın başkenti Tokya’dan İstanbul’a geldi.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan yurda döndü

  Erdoğan ve beraberindekileri Atatürk Havalimanı Devlet Konukevi’nde İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul İl Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve diğer ilgililer karşıladı.

  ERDOĞAN DOSYAYI İKİYE KATLADI

  Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Atatürk Havalimanı Devlet Konukevi’nden ayrılacağı sırada İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın elinde sarı renkli bir dosya ile Erdoğan’ın yanına geldi.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan yurda döndü

  Sarı dosyadan çıkardığı beyaz bir kağıdı Cumhurbaşkanı Erdoğan’a verirken ikili bir süre konuştu. Erdoğan daha sonra ikiye katladığı kağıdı alarak protokolü selamladı ve havalimanından ayrıldı. Erdoğan Kısıklı’daki konutuna gitti.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan yurda döndü


  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı