DİYARBAKIR HABERLERİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Davutoğlu'nun doğum gününü kutladılar

AA / Maşallah Dağ,Mehmet Sıddık Kaya
26.02.2016 - 21:01Son Güncelleme :

- AK Parti Diyarbakır Gençlik Kolları tarafından Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Davutoğlu'nun doğum günü düzenlenen etkinlikle kutlandı

AA / Maşallah Dağ,Mehmet Sıddık Kaya

DİYARBAKIR (AA) - AK Parti Diyarbakır Gençlik Kolları tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun doğum günü düzenlenen etkinlikle kutlandı.

AK Parti Diyarbakır Gençlik Kollarına üye bir grup, Sur ilçesindeki Hz. Süleyman Camisi bahçesinde Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Davutoğlu'nun doğum gününü "İyiki doğdunuz uzun adam ve hocam" pankartı açarak kutladı.

AK Parti İl Gençlik Sosyal Politikalar Başkanı Ahmet Mahsun Melikoğlu, Sur ilçesinden Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Davutoğlu'nun doğum gününü kutladıklarını belirtti.

Kendilerine böylesi liderler nasip ettiği için rabbine şükür ettiğini kaydeden Melikoğlu, şöyle devam etti:

"AK Parti gençliği olarak tüm Türkiye'de kutlanan bizim liderlerimizin öncelikle kurucu Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Erdoğan ve Genel Başkanımız Davutoğlu'nun dünyaya teşrifi devriyelerinde bir araya gelmek istedik. Sıkıntılı bir ortamdan, aslında anormal olarak düşünülen bu ortamın normal bir şekilde devam ettiğini ve biz şu anda Sur içinde sayın Cumhurbaşkanımızın ve Genel Başkanımız sayın Davutoğlu'nun doğum günlerini en içten dileklerimizle kutluyoruz. Böyle güzel liderler bize nasip ettiği için rabbimize hamd ediyoruz."

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Diyarbakır haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Diyarbakır ilinden Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Davutoğlu'nun doğum gününü kutladılar hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2016 tarihinde saat 21 01’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Davutoğlu'nun doğum gününü kutladılar haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı