İSTANBUL HABERLERİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan " Bir gece ansızın gelebiliriz" (1)

DHA
29.04.2017 - 12:32Son Güncelleme :
Cumhurbaşkanı Erdoğan  Bir gece ansızın gelebiliriz (1)
DHA

Gülseli KENARLI - İdris TİFTİKCİ /İSTANBUL,(DHA) Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Haliç Kongre Merkezi'nde TÜMSİAD Genel Kurulu'na katıldı. Erdoğan burada yaptığı konuşmada Sincar operasyonuna değindi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Koskoca Amerika, bu kadar koalisyon güçleri ve Türkiye ele verilim Rakka'yı, DEAŞ'a mezar ederiz. Bunlar kendilerine kaçacak delik ararlar. Aynı şekilde Musul. Aynı şekilde El Anbar. Buralarda da bu mücadeleyi sürdürelim. Eğer bunu Irak'ta, kendi hallerine bırakacak olursak sürekli kurban vermeye devam ederiz. İşte Telafer, işte Sincar. Ne oldu? Baktık ki olmuyor Sincar'a bir operasyon obür tarafa bir operasyon yaklaşık 210-220 tane teröristi orada hallettik. Ve en önemli merkezlerini oralarda vurduk. Niye ? Bu milletle oyun oynanmaz. Herkes bunu görecek. Dolayısıyla vakti saati geldiğinde ne yapacağımız biz gayet iyi biliriz. Bir gece ansızın gelebiliriz"

(FOTOĞRAF)

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İstanbul haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İstanbul ilinden Cumhurbaşkanı Erdoğan " Bir gece ansızın gelebiliriz" (1) hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Nisan 2017 tarihinde saat 12 32’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Cumhurbaşkanı Erdoğan " Bir gece ansızın gelebiliriz" (1) haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı