ADANA HABERLERİ MERKEZ HABERLERİ

ÇÜMERLAB bünyesindeki cihazlar tanıtıldı

DHA
08.01.2018 - 12:29Son Güncelleme :
DHA

ADANA,(DHA)- ADANA'da Çukurova Üniversitesi Merkezi Araştırma Laboratuvarı (ÇÜMERLAB) bünyesindeki cihazlar, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin katıldığı toplantıda tanıtıldı.

ÇÜMERLAB’da bulunan seminer salonunda gerçekleşen toplantıda merkez laboratuvarındaki uzmanlar tarafından katılımcılara cihazların teknik özellikleri ve yapılan analizler hakkında detaylı bilgiler verildi.  Bölgede bulunan diğer üniversitelerden katılımcıların bulunduğu cihaz tanıtımı sonrasında katılımcılara laboratuvarlar gezdirildi. Bazı cihazlar üzerinde de tanıtım amaçlı analizler yapıldı. Çukurova Üniversitesi Merkezi Araştırma Laboratuvarı - ÇÜMERLAB Müdürü Prof. Dr. Gülfeza Kardaş ve Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Ahmet Ekicibil, periyodik toplantıların devam edeceğini belirttiler.
Prof. Dr. Gülfeza Kardaş bu toplantıların sadece yüksek lisans ve doktora öğrencilerine değil bölgemizde bulunan sanayi kuruluşlarının AR-GE temsilcilerine yönelikte yapılacağını ifade etti.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Merkez haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Merkez haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde ÇÜMERLAB bünyesindeki cihazlar tanıtıldı haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı