Çukurova Haberleri

  Başkan Karalardan 5 milyon 220 bin liralık yatırım

  dha
  09.08.2018 - 11:50 | Son Güncelleme:

  ADANA’da Seyhan İlçe Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Yeşiloba Mahallesine 5 milyon 220 bin liraya mal olacak içinde meslek edindirme merkezi (SEYMER) ve kapalı semt pazarının da olduğu çok amaçlı tesisin temelini attı.

  Mahalle halkının yoğun ilgi gösterdiği temel atma törenine Cumhuriyet Halk Partisi Adana İl Başkanı Avukat Emrah Kozay, CHP ilçe başkanları ve mahalle muhtarları da katıldı.

  Temel atma töreninde konuşan Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, tesisin özeliklerinden bahsederek çok az zamanda çok önemli yatırımlara imza attıklarını belirterek bu başarının altında çok çalışmanın yattığının altını çizdi. Başkan Zeydan Karalar, Adananın sıcaklardan boşaldığı bir dönemde temel atma törenine gösterdiği ilgiden dolayı mahalle halkına teşekkür ediyorum. Tabi bu mahallede evladını bu şekilde karşılamalı. Kayınvalidem bu mahallede otururdu hep semt pazarını sorardı ama görmek nasip olmadı. Tabi ki çok önem verdiğimiz gelişen güzelleşen Yeşilobaya bu hizmeti yaptığım için son derece mutluyum. Seyhanın her noktasına hizmet veriyoruz. Bizim Adanaya getirdiğimiz mahalle merkezlerini önemsiyoruz. Çok çalışıyoruz. Zaten bu kadar hizmetin temeli de çok çalışmaktan geçiyor" diye konuştu.

  Yapılan hizmetlerden dolayı mutlu olduklarını belirten Yeşiloba Mahalle Muhtarı Ata Ürün, Başkan Zeydan Karalar ve ekibine teşekkür etti. Ürün Hizmette sınır tanımayan değerli başkanımızı mahallemizde görmekten kıvanç duyuyoruz. Allah razı olsun istediklerimizi mahalle halkına sırası ile yerine getiriyor. Taziye evimizi yaptı arkasından semt pazarımızı ve SEYMER binamızın temel atma töreninde beraberiz. Ben kendisine teşekkür ederim dedi. Konuşmaların ardından Başkan Zeydan Karalar tesisin temelini mahallenin kadınları ile birlikte attı.


  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı