ADANA HABERLERİ

Çukurova Belediye Başkanı Çetin, hemşehri dernekleriyle buluştu

DHA
31.03.2016 - 14:41Son Güncelleme :
DHA

 

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Türkiye'nin dört bir yanından Adana'ya göç eden vatandaşların oluşturduğu hemşehri dernekleri başkanlarıyla bir toplantı yaptı.

Çetin, ülkede yaşanan terör saldırılarında insanların can verdiğini ve bazı güçler tarafından çatışma ortamına sürüklenmek istendiğini vurgulayarak, "Bizler, Türkiye'nin dört bir yanından Adana'ya göç etmiş ve Adanalı olarak yaşayan bireyleriz. Her biriniz, belirli il ve ilçelerimizde yaşayan insanlarımızı temsilen buradasınız. Ülkemizin birlik ve beraberliği için kıvılcımı yakmak da bize düşüyor. Burada toplanmak ve bu birliktelik mesajını vermek bile, ülkemizin içinde bulunduğu ortamda büyük bir başarıdır"dedi.
Çukurova Belediyesi olarak, sivil toplum örgütlerinin yanında olduklarını belirten Başkan Soner Çetin, toplantıların halkı da buluşturması için bir dizi etkinlikler yapılması önerisinde bulundu. 3,4,5 Haziran'da illerin tanıtımını sağlayacak bir panayır kurulması kararlaştırıldı.

ADANA, (DHA)

(31.3.2016)

 

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden Çukurova Belediye Başkanı Çetin, hemşehri dernekleriyle buluştu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2016 tarihinde saat 14 41’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Çukurova Belediye Başkanı Çetin, hemşehri dernekleriyle buluştu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı