ADANA HABERLERİ MERKEZ HABERLERİ

Çukurova Acil Tıp Günleri Balcalı’da yapıldı

DHA
15.05.2018 - 10:56Son Güncelleme :
DHA

ADANA,(DHA)- ADANA'da Çukurova Acil Tıp Günleri Sempozyumu düzenlendi.
Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi’nde Hipokrat Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen sempozyum kapsamında çeşitli kurslar ve bilimsel sunumlar teorik ve pratik olarak gerçekleştirildi.
Sempozyumun açılış konuşmasını yapan Türkiye Acil Tıp Derneği (TATD) Yönetim Kurulu Üyesi ve Koç Üniversitesi Acil Tıp Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Özlem Dikme, Çukurova Acil Tıp Günleri Sempozyumu'nun 6'ncısını düzenlediklerini söyledi.
Daha sonra söz alan Sempozyum Başkanı ve Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Acil Tıp Ana Bilim Dalı Başkanı  Prof. Dr. Zeynep Kekeç, daha önceki 6 sempozyumda acil tıp alanında çok sayıda kurs ve sempozyum organize ettiklerini söyledi.
Bu yıl sempozyuma ilginin çok yoğun olduğunu belirten Kekeç, kurs kapasitelerinin kısa sürede dolmasının memnuniyet verici olduğunu belirtti. Açılış konuşmaları sonrası Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Ana Bilim Dalı araştırma görevlisi Dr. Ömer Taşkın’ın piyano dinletisi verdi. Daha sonra ise teorik ve pratik olarak gerçekleştirilen bilimsel programa geçildi. Yapılan bilimsel toplantılar ve kurslar sonunda ise katılımcılara çeşitli alanlarda sertifikalar verildi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Merkez haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Merkez haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde Çukurova Acil Tıp Günleri Balcalı’da yapıldı haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı