ÇANAKKALE HABERLERİ

ÇTB üyeleri CNR Expo'da

DHA
28.03.2016 - 15:02Son Güncelleme :
DHA

ÇANAKKALE Ticaret Borsası (ÇTB) üyeleri İstanbul CNR Expo Fuar Merkezi'nde düzenlenen EDT EXPO 4.Ev Dışı Tüketim- Gıda Ürünleri, Sarf Malzemeleri, Ekipmanları Üreticileri ve Tedarikçileri Fuarı'na katıldı.

İstanbul CNR EXPO Yeşilköy'de bu yıl dördüncüsü organize edilen Türk ev dışı tüketim sektörünün tek fuarı EDT EXPO, alanında Türkiye'de tek, Avrasya'nın da en büyük ev dışı tüketim fuarı olma özelliği taşıyor. Çanakkale merkez ve ilçelerinde faaliyet gösteren 45 Borsa üyesi ve şirket temsilcilerinin katıldığı EDT EXPO 2016 Fuarı'nda gıda, içecek ve pastacılık ürünleri; kuru gıdalar, hazır gıdalar, şekerli ürünler ve çerezler; yaş sebze ve meyveler, taze gıdalar; dondurulmuş ürünler, taze ve donuk et ürünleri, soğuk ve sıcak içecekler; aşçılık malzemeleri ve ekipmanları, pişirme yardımcıları, profesyonel mutfak ekipmanları, tamamlayıcı gıda dışı ürünler; temizlik, hijyen, temizlik ve kağıt ürünleri; endüstriyel temizlik ekipmanları; masa üstü malzemeleri, sarf malzemeleri; tek kullanımlık ürünler, üniforma ve iş kıyafetleri; depo raf sistemleri ve ekipmanları, soğuk hava depoları ve araçları firmalarının standları yer aldı. Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Uysal, 45 bin metrekare alanda düzenlenen fuara, Rusya, İran, Irak, Libya, Birleşik Arap Emirlikleri, Sudan, Cezayir, Tunus, İtalya, Yunanistan, Almanya, İngiltere, KKTC, Azerbaycan ve Malezya başta olmak üzere 50 ülkeden ziyaretçinin katıldığını belirtti. Uysal, "Çanakkale Ticaret Borsası olarak her zaman üyelerimizi ve markalarını ulusal ve uluslararası pazarlarda tanıtmak, ihracat hacmini artırmak, firmalar ile ilişkilerini ve işbirliklerini güçlendirmek ve küresel ekonomide hak ettikleri yeri almalarını sağlamalarını amaçladık" diye konuştu.

Mustafa SUİÇMEZ / ÇANAKKALE, (DHA)

FOTOĞRAF

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çanakkale haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çanakkale ilinden ÇTB üyeleri CNR Expo'da hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2016 tarihinde saat 15 02’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça ÇTB üyeleri CNR Expo'da haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı