« Hürriyet.com.tr
MENÜ

CSKA'nın çok çalışması lazım

Şampiyonlar Ligi'nde Beşiktaş B Grubu'ndaki rakiplerinden Rus ekibi CSKA Moskova için Rus basını, CSKA'nın, Beşiktaş'ı geçebilmesi için çok çalışması gerekir yorumunu yaptı.

Siyamend KAÇMAZ/MOSKOVA, (DHA)
SON GÜNCELLEME

Rus Sportsdaily gazetesi Spor Yazarı İlya Kazakov'a göre, Manchester United'ı bir kenara bırakılırsa, CSKA ve Wolfsburg takımlarının Beşiktaş'ı geçmek için çok çalışmaları gerektiğini söyledi. Kazakov, CSKA'nın son dönemdeki performansının pek umut vermediğini, bu sebeple gruptan çıkmasının kendi performanslarına bağlı olduğunu söyledi.

Rus Basınından Championat.ru'nun önemli spor yazarlarından Yevgeni Lovchev ise, CSKA'nın grubunun geçilebilecek bir grup olduğunu söyledi. Lovchev, gruptaki en zor takımın 'Manchester United' olduğunu, fakat Ronaldo ve Tevez gittikten sonra atak kabiliyetlerini kaybettiklerini, artık eski Manchester olmadığını söyledi. Lovchev, bundan sonra herşey CSKA futbolcularının nasıl futbol oynayacaklarına bağlı olduğunu, ancak Zico'nun takımının son dönemdeki performansına bakılırsa, çok şey beklemek doğru olmayacağını belirtti.

Bu arada CSKA Moskova'nın Teknik Direktörü Zico ise yaptığı ilk açıklamada, Manchester United'ın grubun favorisi olduğunu, geçen sene en prestijli kupada final oynadıklarını söyledi. Zico, gruptan çıkmak için, 'Wolfsburg' ve 'Beşiktaş' ile eşit şanslara sahip olduklarını belirtti.


Bunları da Beğenebilirsiniz