« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Cristiano Ronaldo'yu transfer edeceğiz

Fenerbahçe Teknik Direktörü Daum, 1-0'lık Sheriff maçı sonrasında açıklamalarda bulundu.

hurriyet.com.tr
SON GÜNCELLEME

Alman çalıştırıcı, Carlos'un gidişi ile ilgili olarak bu gidişin istediği gibi olmadığını ve bu oyuncudan sonra yıldız olarak Cristiano Ronaldo'yu transfer edeceklerini söyledi.

Daum sözlerini şöyle tamamladı: Farklı bir 11 gördük. Zaten herkesin görevini en iyi şekilde yapacağına emindik. Uğur güzel bir golle döndü özgüvenini geri kazandı. Uğur’un attığı gol mükemmeldi ve %100 riskliydi. Santos’un birçok iyi pozisyonu vardı. İyi hareketler yaptı, bazı pozisyonları gerekmeyen şeyleri yaptı ama ilerdeki maçlarda düzeltecek biliyoruz. Genel olarak güzel ve düzgün oynadı. Ofansta rakibin kalesine yakın yaparsa güzel bunlar lazım defansta görmek istemiyoruz tehlikelidir. Son sözler daha konuşulmadı takım olarak yarın uğurlayacağız bu kalitede Türkiye’de en iyi futbolcu vedalaşmasını gördüğünüzde üzüntü veriyor. benim umduğum maalesef olmadı. Benim istediğim onunla şampiyon olduktan sonra uğurlamaktı ama olmadı. Cristiano Ronaldo’yu transfer edeceğiz.

 

Sahiden tümüne güvenim sonsuz daha da kalitesini arttırabilir diye düşünüyorum arayı kullanıp durumumuzu güncel kadromuzu değerlendireceğiz. Trabzonspor maçı mutlaka kazanmalıyız kazanmak için gideceğiz. İlk yarının maçı olacak Şenol hocayı tanıyorum iyi takıma sahip tek paralı galibiyet olacak


Bunları da Beğenebilirsiniz