Cristiano Ronaldo'nun oğlu oldu

05 Temmuz 2010 - 11:41Son Güncelleme : 05 Temmuz 2010 - 12:35

Portekiz basınındaki haberlerde, Real Madrid'in Portekizli forveti Cristiano Ronaldo'nun geçen ay bir oğlunun dünyaya geldiği ileri sürüldü.

Birçok Portekiz gazetesinde yer alan haberde, 25 yaşındaki Ronaldo'nun kişisel Facebook ve Twitter sayfasında, bir oğlunun olduğunu açıkladığı belirtildi.

Correio da Manha gazetesinin kaynak belirtmeden verdiği haberde, “Ronaldo'nun menajerlik firması, Ronaldo'nun açıklamalarını doğruladı. Bebeğin annesi Kuzey Amerikalı ve bebeği, Haziran ayı başında dünyaya getirdi” denildi.

Portekiz basınına göre Ronaldo, Facebook sayfasındaki mesajında, “Adının açıklanmasını istemeyen anneyle vardığı anlaşmaya göre, oğlunu özel himayesine aldığını” ifade etti.

Dünya Kupası'nda Portekiz'in kaptanı olan Ronaldo, geçen sezon başında Real madrid'e 94 milyon avroya transfer olarak, “en pahalı oyuncu” unvanının sahibi olmuştu.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları { Toplam 2 Yorum }
  • onur onur 4.7.2010 18:06:39
    Yasak aşk'ın meyvesi mi yani bu velet ?
  • Ertürkcan Demirci 4.7.2010 14:47:04
    Futbolcuların çocukları hep erkek oluyor bu bir raslantı mı yoksa cinsiyet belirleme yöntemini mi kullanıyorlar isteyen erkek çocuk sahibi olabiliyor ancak bu adaletsizlik olur diye dünyada yasak ama hala yapanlar var Ronaldoda bunlardan biri mi yoksa bala mı geldi??:D
Sayfa Başı
HaberlerViyanaNoelNazcaNazca ÇizgileriŞiliPerubrugge