« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Cristian'ı fena faka bastırdılar

Menajerler, sezon başında Corinthians’a gitmek isteyen sambacıya, “Onları çok sevdiğini anlatan bir video çek, internete koyalım ” dedi.Cristian söyleneni yaptı. Ancak transfer yatınca, kendilerini kandırılmış hisseden menajerler, aylar önce çekilen videoyu dün internete koydu.

Ferudun NİĞDELİOĞLU
SON GÜNCELLEME

FENERBAHÇE’de bugünkü Orduspor maçı öncesinde Cristian Baroni paniği yaşandı...

Dün akşam saatlerinde Brezilyalı futbolcunun, eski takımı Corinthians’a geri dönmek için internet üzerinden kampanya başlattığı haberi gündeme bomba gibi düştü.

İnternette yer alan görüntülerde Cristian’ın Portekizce “Volta Cristian” (geri dön Cristian) sloganlı bir kampanya başlattığı ortaya çıktı. İstanbul’da çekilmiş video görüntüsünde Brezilyalı futbolcu, Portekizce olarak Corinthians taraftarlarına, “Corinthians Cumhuriyeti, ben Cristian. Şu an Türkiye’deyim. Fakat Corinthians’a geri dönmek istiyorum. Bu sizin ellerinizde. Ben, geri dönmek istiyorum” çağrısında bulunduğu görülüyordu.

İŞTE O VİDEO-WEB TV

Beni istiyorsanız para bağışlayın

Bu görüntüler Fenerbahçe’de şok etkisi yarattı. Yöneticiler hemen Cristian’ı çağırıp, işin aslını sordu. Futbolcunun anlattıkları, olayın tamamen bir menajer oyunu olduğunu ortaya çıkardı. Sezon başında bazı menajerler, Corinthians’a dönmesi gündeme gelen Cristian’a, “Corinthians’ı çok sevdiğini anlatan bir video çek, internete koyalım. Eğer bunu yaparsan transferin kolaylaşır” dedi. Futbolcu da söyleneni yapıp, çektiği filmi menajerlere teslim etti.

Az daha kadro dışı bırakılacaktı

FENERBAHÇE ve Corinthians kulüplerinin Cristian için yaptıkları görüşmelerde bu menajerleri devreden çıkarıp, başka menajerlerle çalışmayı tercih etmeleri işi karıştırdı. Kandırıldıklarını düşünün ve olası bir transferden para kazanamayacaklarını anlayan menajerler, Cristian’dan intikam almak için, sezon başında çekilen o görüntüleri dün internete koydu. Videoyu ilk gördükleri an futbolcuya ağır ceza vermeyi hatta kadro dışı bırakmayı düşünen Fenerbahçeli yöneticiler, gerçeği öğrendikten sonra rahat bir nefes aldı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler