« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Crazy Dunkers, Mersin'e geliyor

Ünlü basketbol akrobasi grubu Crazy Dunkers'ın, Anadolu Turnesi kapsamında Mersin'de gösteri sunacağı bildirildi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Garanti Bankası'ndan yapılan yazılı açıklamada, Garanti Bonus Card'ın düzenlediği turne kapsamında, basketbol akrobasi grubu Crazy Dunkers, 4 Mayıs Pazar günü, Forum Alışveriş Merkezi'ndeki 250 metrekarelik alanda kurulacak sahnede gösteri sunacağı ifade edildi.

Akrobasi ve basketbolun iç içe geçtiği programda ayrıca ünlü Fransız basketbol akrobasi grubunun yanı sıra, 12 Dev Adam Basketbol Okulları öğrencilerinin de gösteri yapacağı kaydedildi.

Açıklamada ayrıca şunlar kaydedildi: “Olimpiyatlar dahil birçok uluslararası organizasyonda yer alan ve aynı zamanda Avrupa'nın ilk basketbol gösteri ekibi olan Crazy Dunkers, günde 3 performans gerçekleştirecek. Etkinlik çerçevesinde müzik eşliğinde basketbol şut yarışması, zor basket, Sony PS-3 basketbol turnuvası gibi oyunlar gerçekleştirilecek.

Mersin'de başlayacak Anadolu Turnesi, 1 ay boyunca Gaziantep, Çanakkale, Balıkesir, İstanbul, Sakarya, Aydın, İzmir, Eskişehir, Ankara ve Bursa'yı dolaşacak.”

CRAZY DUNKERS

Crazy Dunkers, 2007 yılında Çin'de gerçekleştirilen bir gösteride 5.25 metreden potaya “uçarak” yaptığı gösteriyle Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi. 20'den fazla ülkede yaptıkları kendilerine özgü büyüleyici akrobasi-basketbol gösterileriyle dünyanın en büyük organizasyonlarında izleyenleri hayran bırakan Crazy Dunkers, gösterilerini mini trambolinlerle yapıyor ve tüm zıplama, uçuş, parende gibi hareketleri müzik ritimlerine uydurarak gerçekleştiriyor.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz