"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Çözüm öfkede değil pozitif tavırlarda gizli

Yay burcundaki Ay’ın Mars’la oluşturacağı sert açı dün etkili olan Merkür ve Venüs arasındaki uyumlu açının sevgimizi gösterme ve ifade etme konusundaki etkilerini devam ettiriyor.

Buna rağmen aşırı duygularımız veya hareketlerimiz nedeniyle gerilime, tartışmalara ve ufak tefek kazalara açık bir günde olduğumuzu gösteriyor.
Hepinize keyifli günler sağlık ve sevgi ile kalın.

KOÇ   21 Mart-19 Nisan
Evde tadilat, dekorasyon alışverişleri ya da taşınma vb. konular gündemde olabilir. Düşüncelerinizi açıklamanız ve harekete geçmeniz planlanan işlerinizi halletmenizi sağlayabilir.

BOĞA   20 Nisan-20 May›s
Duygusal açıdan açık davranabilir, planlarınızı ve hayallerinizi paylaşabilirsiniz. Öneriler ve çözümler yaşam tarzınızla ilgili kaliteli değişiklikler yapmanıza yardım edebilir.

İKİZLER   21 May›s-21 Haziran
Öfkeyle çözülemeyecek şeyler olumlu adımlar atılarak veya yavaş hareket edilerek çözülebilir. Çözüm bulmak duygularınızı ve olayları kontrol etmenizi kolaylaştırabilir.

YENGEÇ   22 Haziran-22 Temmuz
Tüm gücünüzle çaba göstermeniz ve hedef odaklı olmanız, ilerlemenizi sağlayabilir. Aşk hayatınız veya sevgi içerikli ilişkileriniz açısından olumlu günler yakında.

ASLAN   23 Temmuz-22 Ağustos
Belli bir plana sadık kalmanız stresi azaltabilir. Değişimi sadece yaşam tarzınıza çok ters değilse kucaklayabilirsiniz. Zaman isteyip seçenekleri incelemenizde fayda var.

BAŞAK   23 Ağustos-22 Eylül
Sizi anlayan biriyle yapacağınız konuşma, sorunların çözümünde faydalı olabilir. Alışılmadık şeyler önermekten korkmayın. Duygusal anlamda gardınızı düşüren durumlar olabilir.

TERAZİ   23 Eylül-22 Ekim
Başkalarının sizin için seçtiği değil kendi seçtiğiniz hayallerin peşinden gitmelisiniz. Sizi engelleyen veya yavaşlatan ilişkilerinizde gerekli düzenlemeleri yapmanız gerekiyor.

AKREP   23 Ekim-21 Kasım
Gitmediğiniz yerlere gidebilir, denemediğiniz şeyler deneyebilirsiniz. Farklı kültürler, felsefeler ya da yaşam tarzları geleceğinizi ilgilendiren değişiklikler yapmanızı da sağlayabilir.

YAY   22 Kasım-21 Aralık
Sağlık, finans veya hukukla ilgili konular dikkatle ele alınmalı. Yakın olduğunuz bir kişiyle yaşayacağınız problem nasıl ilerleyeceğinize dair kararlar almanıza sebep olabilir.

OĞLAK   22 Aral›k-19 Ocak
Sevdiğiniz bir kişiyle geçireceğiniz zaman ilişkinizde beklenmedik değişiklikler meydana gelmesine neden olabilir. Sorumluluk almaktan kaçmayın.

KOVA   20 Ocak-18 Şubat
Rekabet ortamlarına girmeniz yenilenmenizi sağlayabilir. Duygularınızı ve hedeflerinizi paylaşmanız yararlı önerileri gündeme getirebilir. Belli jestler söz konusu olabilir.

BALIK   19 Şubat- 20 Mart
Özel hayatınıza ilişkin konular gündeme gelebilir. Sorunları mantıklı şekilde ele almanız işe yarar çözümler bulmanızı sağlayabilir. Tartışmamalı, pozitif olmalısınız.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI