MANİSA HABERLERİ

Çözüm Merkezi Manisa’nın Hizmetinde

IHA
28.10.2015 - 17:16Son Güncelleme :

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER DAİRESİ BAŞKANI HASAN ERYILMAZ 17 İLÇEDE GÖREV YAPAN ÇÖZÜM MERKEZİ PERSONELİ İLE BİR ARAYA GELDİ.

IHA

Manisa Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Hasan Eryılmaz 17 ilçede görev yapan Çözüm Merkezi personeli ile bir araya geldi.
Manisa Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Hasan Eryılmaz, Büyükşehir Belediyesi’nin halkla iç içe olmak ve onların sorunlarını dinlemek amacıyla hizmet veren birimlerinden biri olan Çözüm Merkezi personeli ile bir araya geldi. Toplantıya, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu ve Halkla İlişkiler Müdürü Gökhan Oğuz Kaya da katıldı. 17 ilçede bulunan hizmet binalarında vatandaşla en iyi şekilde iletişim kurmak amacıyla hareket ettiklerini belirten Eryılmaz, Çözüm Merkezi personeline bu noktada önemli görevler düştüğünü dile getirdi. Büyükşehir yapılanmasından sonra vatandaşın hangi görevlerin ilçe belediyelerine, hangilerinin Büyükşehir Belediyesi’ne düştüğü konusunda büyük sorunlar yaşadığını bildiklerini belirten Eryılmaz, “Burada bizlere çok büyük bir görev düşüyor. Siz Büyükşehir Belediyesi’nin halkla olan bağlarısınız. Vatandaşımızla kurduğunuz iyi iletişim hizmetlerimizin tanıtımında da büyük rol oynayacaktır. Büyükşehir Belediyesi’nin görevlerini ve sorumluluk alanlarını vatandaşlarla en iyi şekilde iletişim kurarak, sürekli anlatın” şeklinde konuştu.
Büyükşehir Belediyesi’nin gerçekleştirmiş olduğu hizmetlerin de vatandaşlarla paylaşılması gerektiğini belirten Eryılmaz, çözüm merkezi personelinin nezaket çerçevesi içinde hareket ettiği zaman vatandaşın memnuniyetini kazanacağını belirtti. Eryılmaz, “Çok çalışacağız, Büyükşehir Belediyesi’nin adına yakışır şekilde hizmet vermesi için elimizden geldiğince, geceli gündüzlü çalışacağız. Vatandaşlarımızın sorunlarına, isteklerine ve taleplerine en iyi şekilde cevap vereceğiz” diye konuştu. Eryılmaz, Çözüm Merkezi personelinin isteklerini ve taleplerini de dinledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Çözüm Merkezi Manisa’nın Hizmetinde hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 17 16’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Çözüm Merkezi Manisa’nın Hizmetinde haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı