Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Coulthard New Jersey'de kokpite döndü

David Coulthard, Red Bull'un ABD'deki tanıtım faaliyetleri kapsamında, New Jersey'de yapılması planlanan cadde pistinde sürüş yaptı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Önce reklam filmi çekimleri için Lincoln Tüneli dahil çeşitli alanlarda kokpite geçen Coulthard, daha sonra gelecek yıl ABD Grand Prix'ye ev sahipliği yapması planlanan cadde pistinde sürüş yaptı.

Coulthard, Amerikalı motor sporları tutkunlarından aldığı olumlu tepkinin, ABD'de Formula 1'e olan ilgiyi bir kez daha kanıtladığını söyledi.

Coulthard, "Videonun son halini görmeyi gerçekten sabırsızlıkla bekliyorum. Liberty State Park'ta, Lincoln Tüneli'nde ve gelecek sezonki yarış pistinde sürüşler yaptık" dedi.

Çekimlerin taraftarlar için de ilgi çekici olacağına inandığını söyleyen Coulthard, "Twitter'dan, görüntüleri izleyip izleyemeyeceğimizi soruyorlar, Amerika'da gerçekten Formula 1 konusunda büyük bir heyecan var" diye konuştu.

ABD'nin iki yarışın fazla gelmeyeceği kadar büyük bir ülke olduğunu söyleyen Coulthard, ülkede Formula 1 teknolojisi ile ilgilenen bir taraftar kitlesi olduğunu söyledi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler