« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Coucerio 'şanssızlık' dedi

Sahasında Bursaspor'a 1-0 yenilen Gaziantepspor'da, teknik direktör Jose Coucerio, futbol adına tüm güzellikleri sergilediklerini, ancak kazanabilmek için şanslı günlerinde olmadıklarını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Jose Coucerio, karşılaşma sonrasında yaptığı değerlendirmede, futbolda kimi zaman şansa da ihtiyaç duyulduğunu belirterek, kötü bir hafta geçirdiklerini ve güçlü rakipleri karşısında kazanma şansına sahip olamadıklarını bildirdi.

Maçın büyük bir bölümünde iyi oynayan taraf olduklarını ve çok sayıda gol pozisyonuna girdiklerini ifade eden Coucerio, sözlerini şöyle sürdürdü:
"Gol atmak için pozisyona girdik, ama atamadık. Daha sonra Bursaspor'a öyle bir pozisyon verdik ki, rakibimizi mutlu ettik. Çünkü rakip, verdiğimiz bu pozisyonla golü buldu. Bu golden sonra ekibimiz eşitliği sağlamak için sonuna dek mücadele etti. Bursaspor karşısında oynadığımız futbol iyiydi. Her maçta böyle şanssız olacağız diye birşey yok. Gelecek haftaki İstanbul Büyükşehir Belediyesi maçında bunu telafi etmeye çalışacağız."

Bursaspor'un iyi bir ekip olduğunu, ama kendilerinin rakipten daha iyi olduğunu savunan Coucerio, "Futbolda bir gerçek var, golü atan kazanır. Biz atamadık ama Bursaspor attı ve kazandı. Tabii ki yitirdiğimiz için ağlayacak durumumuz yok. Benim için önemli olan futbolcularımızın oynadığı oyun. Her zaman böyle olmaz. Ekibin iyi sonuç alacağına inanması gerekiyor" dedi.

"OLCAN'A KIZGIN DEĞİLİM"

Karşılaşmanın ikinci yarısında kırmızı kart görerek oyun dışında kalan Olcan Adın'a kızgın olmadığını dile getiren Portekizli teknik adam, "Olcan benden özür diledi. O da ne yaptığının farkında. Anlık gelişen bir olaydı. Onu suçlamaya gerek yok. Böyle şeyler olabilir. Zaten yitirdiğimiz zaman takım yitirmiş oluyor. Ben yenilgiye kılıf aramıyorum" diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz