GeriFutbol Coucerio kendinden emin
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Coucerio kendinden emin

Coucerio kendinden emin
refid:13554527 ilişkili resim dosyası

Gaziantepspor teknik direktörü Cose Couceiro, Galatasaray’ı yeneceklerini söyledi.

Radyospor’da Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’na açıklama yapan Portekizli teknik adam, “Beraberliğe oynayan takım kaybeder, o nedenle galibiyet için oynayacağız. Ama Galatasaray’da çok önemli oyuncular var. En beğendiğim oyuncu Milan Baros. Ama oynamıyor. Arda ise Türkiye’nin en yetenekli oyuncusu. Avrupa’nın büyük takımlarında oynayabilir. Ama Galatasaray zaten Avrupa’nın büyük takımlarından bir tanesi. Arda zaten Avrupa’nın büyük bir takımında oynuyor” dedi.

Coucerio, yurttaşı Makakula’nın da tam bir golcü olduğunu sözlerine ekledi.

İşte Couceiro’nun çok özel sözleri:

GALATASARAY’I YABANCILAR SÜRÜKLÜYOR

Beraberliğe oynayan takımın kaybedeceğini düşünüyorum her zaman. Dolayısıyla Galatasaray’a karşı galibiyet için oynayacağız.

Özellikle Galatasaray’da takımın da çok iyi yabancılar var. Zaten Galatasaray takımını sürükleyen futbolcu Milan Baros. Bize karşı oynamayacak, ama Milan Baros’u çok beğeniyorum. Galatasaray takımını çok beğeniyorum, oyun içerisinde çözüm üretebilecek pek çok oyuncu var.

AVRUPA’DA İYİ TAKIMLARDA OYNAYAN OYUNCULAR YETİŞTİRDİM

Valencia’daki Fernando, Manchester United’deki Nani, Werder Bremen’de oynayan Hugo Almeria, Porto’da oynayan Varalle gibi saymakla bitmeyecek oyuncuları Portekiz Ümit Milli Takımı’nda çalıştırdım. Bundan dolayı çok mutluyum.

MAKAKULA TAM BİR GOLCÜ

Makakula benim için bir 9 numaradır. Ceza alanında çok etkili bir oyuncudur. Tabii ki Makakula’ya iyi toplar atılırsa, bunları değerlendirir, çok kuvvetli bir oyuncu. Çok üst düzeyde oynayan yabancı futbolcular var. Bunlardan bir tanesi de Makalula.

ARDA ZATEN AVRUPA’NIN BÜYÜK TAKIMI’NDA OYNUYOR

Türkiye’nin en büyük yeteneklerinden biri Arda… Ona karşı bu hafta oynayacağız..

Arda, Avrupa’nın büyük takımlarında oynayabilecek kapasiteye sahip. Ama tabii Galatasaray’da Avrupa’nın büyük takımlarından olduğuna göre Arda zaten büyük bir Avrupa Kulübü’nde oynuyor demektir.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle