« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Coucerio: 'İyi oynadık'

Sahasında Antalyaspor ile 1-1 berabere kalan Gaziantepspor'da, teknik direktör Jose Coucerio iyi oynadıklarını ama kazanamadıklarını söyledi.

ERCAN ATA - ANKARA / DHA
SON GÜNCELLEME

Turkcell Süper Lig'de sahasında  Antalyaspor ile 1-1 berabere kalan Gaziantepspor'da, teknik direktör Jose Coucerio, ilk yarı daha iyi oynadıklarını, ancak 2. yarıda oyuncularının temel  bir hata yaptıklarını ve golü yediklerini söyledi.

Karşılaşma sonrasında basın toplantısında konuşan Portekizli teknik adam,  maçın iki yarısının birbirinden çok farklı olduğunu, ilk yarı daha iyi  oynadıklarını, golü de bulduklarını ifade ederek, “İkinci yarıya kötü başladık.  Daha sonra temel bir hata yaparak gol yedik. Golden sonra ekibimiz kendini  toparlayamadı. Kendi kalitemizi sahaya yansıtmak yerine kalbimizle oynadığımız  için maç bu şekilde berabere bitti. Önümüzdeki maça bakacağız” dedi.

Jose Coucerio, Roland Linz'in adaptasyon sorununun devam ettiğini, ceza  alanı içinde çok etkili bir oyuncu olan Linz'i ikinci yarıda oyuna aldığını  anımsatarak, “Linz, yabancı bir ülkede ve sorunlarını çözmeye çalışıyoruz. Hem  bizim hem de Linz için bu durum kolay değil. Beto da son maçlarda oynamadığı için  oyuna girdiğinde aynı Beto değildi. Bu normal. Daha güçlü ve daha hazır bir Linz  istiyorum. Bunun da önemli olduğunu düşünüyorum. Onun için de kolay değil. Yeni  bir ülke, takım, hoca ve arkadaşlar. Bizim de biraz sabırlı olmamız gerekiyor”  ifadelerini kullandı.

Kırmızı-siyahlı oyuncu Erman Özgür de sahalarında kazanmak istedikleri  bir maçtan beraberlikle ayrıldıklarını, bundan üzüntü duyduklarını söyledi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler