« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Couceiro: Galatasaray için zor maç olacak

Gaziantepspor Teknik Direktörü Jose Couceiro Pazar günü oynanacak olan Gaziantepspor-Galatasaray maçı öncesi ‘hurriyet.com.tr’ye özel açıklamalarda bulundu.

Gülşah ERKAYA
SON GÜNCELLEME

Galatasaray maçı için skor ve sonuç tahmininde bulunmak istemeyen Couceiro “Güçlü bir ekibe karşı oynayacağız ve büyük bir maç olacak. Maçın sonucu hakkında tahminde bulunmak doğru olmaz çünkü futbolda her an her şey olabilir. Yalnız şunu belirtmekte fayda var ki; bu maç Galatasaray için çok çok zor olacak, onu biliyorum.

Şunun bilinmesini istiyoruz ki hangi maça çıkarsak çıkalım kazanmak için çıkıyoruz. Bizim istediğimiz şey geçen sene yakaladığımız başarının daha da üstüne koyup daha başarılı olmak. Zamana yaydığımız ciddi ve büyük hedeflerimiz var. Bu hedeflere giderken de başarılı olmamız gerektiğinin bilincindeyiz. Çalışıyoruz. Çok çalışıyoruz. Gaziantep her takım için zor bir rakiptir. Bu nedenle tekrar söylüyorum ki bu maç Galatasaray için çok zor geçecek. Taraftarlarımıza bu maçı kaçırmamalarını öneriyorum” şeklinde konuştu.

Couceiro, uzun zamandan sonra ilk kez Gaziantepspor’a Kamil Ocak’ta antrenman yaptıran hoca olarak dikkat çekiyor. Çalışmalardaki değişik teknikleri ile futbolcuların konsantrasyonunu ayakta tutmayı becerebilmesi taktir topluyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz