ÇORUM HABERLERİ

Çorum Vakfı’ndan TSO’ya Teşekkür

IHA
13.07.2015 - 19:12Son Güncelleme :

ÇORUM VAKFI BAŞKANI PROF. DR. REHA METİN ALKAN, TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANI ÇETİN BAŞARANHINCAL İLE GÖRÜŞTÜ

IHA

Hitit Üniversitesi Rektörü ve Çorum Vakfı Başkanı Prof. Dr. Reha Metin Alkan, Çorum Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.
Çorum Vakfı yöneticileri Mustafa Yağlı, Mustafa Bilgin ve Naki Çolak’ın da hazır bulunduğu ziyarette Prof. Dr. Reha Metin Alkan, vakfa sağlanan katkılardan dolayı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çetin Başaranhıncal’a teşekkür etti.
2014-2015 eğitim-öğretim yılında her bir öğrenciye 150 TL aylık burs verildiğini ifade eden Prof. Dr. Alkan, Çorum Ticaret ve Sanayi Odası’nın, vakfın en büyük finans kaynaklarından bir tanesi olduğunu vurguladı.
Prof. Dr. Alkan, “Ticaret ve Sanayi Odamızın yanı sıra iş adamlarımız, ilimizin ileri gelenleri, hayırsever vatandaşlarımızın katkılarıyla her yıl onca öğrencimizin eğitimine destek sağlıyoruz. Vakfımıza katkı sağlayan başta Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Sayın Çetin Başaranhıncal olmak üzere bütün destekçilerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Desteğin bundan sonraki yıllarda da devam etmesini temenni ediyorum” dedi.
Çorum TSO’nun yalnızca Çorum Vakfı’na değil, Hitit Üniversitesi’ne de her konuda destek olduğunu ifade eden Prof. Dr. Alkan, “TSO’nun desteğini her alanda görüyoruz. Çorum’u ilgilendiren meselelerde her zaman bizimle birlikte oldular, tekliflerimizi geri çevirmediler. Bu vesileyle, Çorum TSO yönetim kurulu üyelerimiz ile meclis üyelerine şahsım ve üniversitem adına şükranlarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.
TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal da, Oda olarak doğrudan burs vermediklerini, bursların Çorum Vakfı aracılığıyla verildiğini söyledi.
Vakfın ilgili kurullarının, bursiyer öğrenci belirleme ve burs dağıtımında hassasiyet ve hakkaniyetle çalıştığını ifade eden Başaranhıncal, “Öğrencilere katkı sağlayarak, bir nevi kendi geleceğimize yatırım yapmış oluyoruz. Dolayısıyla burs anlamında katkımız imkanlar ölçüsünde bundan sonraki yıllarda da devam edecek” diye konuştu.
Başaranhıncal, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Vakfımıza bugüne kadar hizmet etmiş bütün yöneticilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çorum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çorum ilinden Çorum Vakfı’ndan TSO’ya Teşekkür hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 13 Temmuz 2015 tarihinde saat 19 12’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Çorum Vakfı’ndan TSO’ya Teşekkür haberi güncellenecektir.

ÇORUM NAMAZ VAKİTLERİ

15 Aralık 2017, Cuma
 • İmsak
  06:01
 • Guneş
  07:49
 • Öğle
  12:47
 • İkindi
  15:08
 • Akşam
  17:22
 • Yatsı
  18:58
Sayfa Başı