ÇORUM HABERLERİ

Çorum TSO’dan Basın Bayramı Mesajı

IHA
23.07.2015 - 18:03Son Güncelleme :

YEREL HABERLER ÇORUM

IHA

Çorum Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO), 24 Temmuz Basın Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Basının, farklı görüşlerin seslendirilmesine imkân sağlamak, sorunlar hakkında özgür tartışma ortamı oluşturmak, yanlışlıkları dile getirmek, toplumsal bilinci güçlendirmek, kamu yararını gözetmek gibi toplumsal açıdan çok önemli bir işleve sahip olduğunu dile getiren TSO Meclis Başkanı Erol Karadaş ve TSO Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal, kamuoyunu aydınlatan, bilgilendiren ve her ortamda, her koşulda, sorumluluk duygusu ile hareket ederek toplumun haber alma ihtiyacını karşılayan basın mensuplarımız bu noktada çok önemli bir görev üstlendiğini belirttiler.
Ulusal basının yanı sıra özellikle yörede yaşanan olaylardan ve gelişmelerden haberdar olunması ve Çorum’un sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesine ve kalkınmasına önemli katkılar sağlayan yerel basınımızın da, özveri içerisinde yerine getirdikleri görevlerini, bundan sonra da aynı duyarlılıkla devam ettireceklerine inandıklarını dile getiren Karadaş ve Başaranhıncal, mesajda şu ifadelere yer verdiler; “Türkiye’de olduğu gibi İlimizdeki basın kuruluşları da yaptıkları haberlerle gündem belirlemekte, kentimizin geleceğine yön verebilmektedir. Gerek kurum ve kuruluş sayısı gerekse istihdam edilen personel sayısı bakımından basın-yayın sektörü olarak bölgenin güçlü illerinden biri olan Çorum basınının, gün geçtikçe kendini geliştirdiğini yakından takip ediyoruz. Biz de Çorum Ticaret ve Sanayi Odası olarak basınımızla olan ilişkilerimizi sürekli üst seviyede tutmaya, imkanlarımız çerçevesinde her zaman üzerimize düşen katkıyı yapmaya çalışmaktayız. Bu duygu ve düşüncelerle, zaman ve mekân mefhumu gözetmeksizin, her şartlar altında büyük bir özveri ile çalışan siz değerli basın çalışanlarımızın, Basın Bayramı olarak kutlanan Basında Sansürün Kaldırılışının 107. Yıldönümünü içtenlikle kutlar, çalışmalarınızda başarılar dileriz”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çorum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çorum ilinden Çorum TSO’dan Basın Bayramı Mesajı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 23 Temmuz 2015 tarihinde saat 18 03’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Çorum TSO’dan Basın Bayramı Mesajı haberi güncellenecektir.

ÇORUM NAMAZ VAKİTLERİ

15 Aralık 2017, Cuma
 • İmsak
  06:01
 • Guneş
  07:49
 • Öğle
  12:47
 • İkindi
  15:08
 • Akşam
  17:22
 • Yatsı
  18:58
Sayfa Başı