ÇORUM HABERLERİ

Çorum Ticaret Borsası, Basın Bayramını Kutladı

IHA
26.07.2015 - 14:05Son Güncelleme : 26.07.2015 - 14:06

ÇORUM TİCARET BORSASI BAŞKANI ALİ BEKTAŞ BASIN BAYRAMINI KUTLADI

IHA

Çorum Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bektaş ve Meclis Başkanı Mustafa Boyraz, Basın Bayramı’nı kutladı.
Basının, kamu adına gerçekleri araştırma, doğru haberlerle kamuoyunu aydınlatma mesleği olduğunu dile getiren Bektaş ve Boyraz, “Demokratik hayatımızın vazgeçilmez unsurlarından biri olan basın, toplumun bilgilendirilmesi, vatandaş ile devlet arasındaki iletişimin sağlanması, kamuoyu oluşturulması gibi önemli görev ve sorumlulukları üstlenmektedir. Kamuoyunu aydınlatmak için her ortamda her koşulda sorumluluk duygusu içinde toplumun haber alma özgürlüğü adına görevlerine yerine getiren medya çalışanlarının bu çalışmalarını takdirle izliyor ve takip ediyoruz” dediler.
Çorum’un her alanda hedeflenen başarıya ulaşmasında ve bu başarının ülke ekonomisine olumlu yönde yansımasında ulusal ve yerel basın mensuplarının gösterdikleri duyarlılığın ve bu konuda yaptıkları başarılı çalışmaların büyük katkısı olduğunu dile getiren Bektaş ve Boyraz, “Özveri ile çalışan tüm basın camiasına ve ilimizde geniş ve başarılı bir kadroyla hizmet veren, yapmış oldukları çalışmalarla vatandaşlarımızın yaşadıkları sorunların duyurulması noktasında istikrarlı bir çalışma gösteren basın kuruluşlarına teşekkür ediyor, değerli basın mensuplarımızın Basın Bayramını kutlayarak çalışmalarında başarılar diliyoruz" ifadelerini kullandılar.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çorum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çorum ilinden Çorum Ticaret Borsası, Basın Bayramını Kutladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Temmuz 2015 tarihinde saat 14 05’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Çorum Ticaret Borsası, Basın Bayramını Kutladı haberi güncellenecektir.

  ÇORUM NAMAZ VAKİTLERİ
  22 Eylül 2017, Cuma
  • İmsak
   04:39
  • Guneş
   06:20
  • Öğle
   12:44
  • İkindi
   16:10
  • Akşam
   18:46
  • Yatsı
   20:15
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı