ÇORUM HABERLERİ

Çorum Belediyesi'nde ulaşım anketi başladı

DHA
31.03.2016 - 15:50Son Güncelleme :
DHA

Yusuf ÇINAR/ÇORUM,(DHA) - ÇORUM Belediyesi toplu taşımada kaliteyi artırmak için internet üzerinden anket çalışması başlattı.

Son yıllarda toplu ulaşımda yaptıkları çalışmalarla toplu ulaşımda kaliteyi artırdıklarını söyleyen Çorum Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan, hemşehrileri görüş ve önerilerilerinin kendileri için çok önemli olduğunu söyledi. Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde hazırladıkları anket ile toplu taşıma hizmetlerinden yararlanan vatandaşlarımızın memnuniyet düzeyini ölçeceklerini belirtti. Toplu ulaşım alanında yaptıkları hizmetlerden bahseden Candan, “Klimalı duraklar, mobil uygulamalar, toplu taşımada kamera sistemleri, akıllı duraklar, ulaşım web sitesi gibi bir çok çalışma ile toplu ulaşımı daha konforlu hale getiriyoruz. Şimdi ise bu çalışmalarımızdan memnuniyet oranını ölçmek ve varsa eksikliklerimizi gidermek için anket çalışması başlattık. Hemşehrilerimizin, sunduğumuz toplu taşıma hizmetlerinden memnun kalmaları ve bunun da sürekliliğinin sağlanmasına büyük önem veriyoruz. Ankete katılmak isteyen vatandaşlarımız ulasim.corum.bel.tr adresi ve corum.bel.tr adreslerinden katılabilirler" dedi.

Çorum Belediyesi tarafından düzenlenen ulaşım anketinde, en sık kullandığınız hat, 40 dakika içinde ikinci binimde yüzde 50 indirim uygulandığını biliyor musunuz? Otobüslerin ses kayıtlı kamera ve de GPS sistemi ile izlenebildiğini biliyor musunuz? Ulaşmak istediğiniz yere tek otobüs seferi ile ulaşabiliyor musunuz? Genellikle hangi amaçla toplu taşıma araçlarını kullanırsınız? Kullandığınız hat ile ilgili otobüs sefer sayılarının yeterliliği, otobüsler ile ilgili şikayetlerinizin değerlendirilmesi, Şoförlerin yolculara karşı genel tutumu, otobüslerin genel temizliği, jeton ve Çorumkart satış yerlerinin yeterliliği, durakların yerleri ve yeterliliği, sefer saatlerine uyum ( kalkış- varış) gibi konu başlıkları yer alıyor.FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çorum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çorum ilinden Çorum Belediyesi'nde ulaşım anketi başladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2016 tarihinde saat 15 50’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Çorum Belediyesi'nde ulaşım anketi başladı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı