TEKİRDAĞ HABERLERİ

Çorlu'dan kısa kısa

AA / Süleyman Coşkun Bozyel
26.02.2016 - 16:53Son Güncelleme :

- Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan kadın çalışanlarla bir araya geldi

Çorludan kısa kısa
AA / Süleyman Coşkun Bozyel

TEKİRDAĞ (AA) - Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, çeşitli iş kollarındaki iş ve meslek sahibi kadınlar ile bir araya geldi.

Tarihi Belediye Binası'nda gerçekleştirilen toplantıda, katılan kadın konuklarıyla görüş alışverişinde bulunan Baysan, Çorlu Belediyesi'nin proje ve yatırımları hakkında bilgiler verdi.

Çorlu’nun 1977 yılından bugüne hızla sanayileştiğini ve tarımın önüne geçtiğini belirten Baysan, gelinen noktada bazı sanayi kuruluşlarının artık ilçeyi terk etmeye başladığını söyledi.

Yoğun sanayi ve nüfus ile birlikte bölgede çevre kirliliğinin artması üzerine çalışmalar yürütüldüğünü dile getiren Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, "Çorlu Belediyesi olarak evsel arıtma inşaatı çalışmalarına başladık. Büyükşehir Belediyemiz ile ortaklaşa yürüttüğümüz çalışmalarda iyi yolda ilerliyor. Çevre konusunda geçtiğimiz günlerde üst düzey yetkililer ile bir araya geldik ve çalışmaları değerlendirdik" diye konuştu.

Toplantı karşılık sohbetin ardından sona erdi.

- Yüzme takımından Baysan'a ziyaret

Çorlu'da eğitim öğretim veren özel bir lisenin yüzme takımı Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan'ı ziyaret etti.

Başkanlık makamında gerçekleştirilen ziyarette, yüzme antrenörü Tolga Kipriye ve sporcular yaptıkları çalışmalar hakkında Baysan’a bilgi aktardı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ve başarılarından dolayı sporcuları ve emeği geçenleri tebrik eden Baysan, Çorlu Belediyesi olarak her zaman sporun ve sporcunun yanında olduklarını belirtti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tekirdağ haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tekirdağ ilinden Çorlu'dan kısa kısa hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2016 tarihinde saat 16 53’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Çorlu'dan kısa kısa haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı