TEKİRDAĞ HABERLERİ

Çorlu'da kısa kısa

AA / Süleyman Coşkun Bozyel
24.02.2016 - 16:55Son Güncelleme :
AA / Süleyman Coşkun Bozyel

TEKİRDAĞ (AA) - Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, ''Gönül Sohbetleri'' kapsamında ilçedeki esnafla buluştu.

Çorlu Belediyesi'ndeki buluşma toplantısında konuşan Baysan, esnafların ilçe hakkında görüşlerini öğrenerek onlarla gelişmeleri paylaşmak adına bu toplantıyı düzenlediklerini söyledi.

Baysan, gerçekleşen yatırımlar ve projeler hakkında bilgiler vererek, ''Önümüzdeki dönemde birçok projeyi hayata geçireceğiz. Esnaflarımız bizler için çok büyük bir önem teşkil ediyor. Onlarla gelişmeleri paylaşmak ve yaptığımız çalışmaları anlatmak adına bü tür toplantıları organize ediyoruz'' dedi.

Çorlu'daki nüfus artışı, büyükşehir statüsü süreci ve Çorlu Belediyesi'nin yatırım ve projelerine değinen Baysan, toplantının devamında kıraathane esnaflarının sorularını yanıtladı, dilek ve önerilerini dinledi.

- Çorlulular Ortak Akıl Platformu Çorlu'da toplanacak

Çorlulular Ortak Akıl Platformu tarafından düzenlenecek olan toplantı, Çorlu Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleşecek.

Çorlu Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre, 27 Şubat Cumartesi günü saat 14:00’te yapılması planlanan toplantıya İstanbul’da ikamet eden platform mensuplarının yanı sıra yerel yöneticiler ve Çorlu’daki sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin katılacağı bildirildi.

Yapılacak olan toplantının yerel yöneticileri de kapsayan bir hemşehri buluşması olacağı kaydedildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tekirdağ haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tekirdağ ilinden Çorlu'da kısa kısa hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Şubat 2016 tarihinde saat 16 55’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Çorlu'da kısa kısa haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı