TEKİRDAĞ HABERLERİ

Çorlu Kaymakamı Levent Kılıç’ın Cumhuriyet Bayramı Mesajı

IHA
28.10.2015 - 10:58Son Güncelleme :
Çorlu Kaymakamı Levent Kılıç’ın Cumhuriyet Bayramı Mesajı
IHA

Tekirdağ’a bağlı Çorlu Kaymakamı Levent Kılıç, Cumhuriyetin kuruluşunun 92. yıl dönümünü büyük bir sevinç ve gururla kutlamanın heyecanını yaşadıklarını söyledi.
Kaymakam Kılıç, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı. Türk milletinin dünya tarihinde eşine ender rastlanır büyük bir destan yazarak ve tüm zorluklara göğüs gererek Cumhuriyeti kurduğunu belirten Kaymakam Kılıç, "Genç Türkiye Cumhuriyeti, gelişmesini kesintisiz sürdürerek adım adım bugüne gelmesini sağlamıştır. Cumhuriyet, milletimizin, bağımsızlık ve hürriyetinden asla taviz vermeyeceğinin açık ifadesi olmasının yanı sıra milletimizin medeni dünya ile bütünleşme kararlılığının göstergesidir. Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin 92. yılını kutluyor, büyük önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile canlarını bu uğurda feda eden şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tekirdağ haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tekirdağ ilinden Çorlu Kaymakamı Levent Kılıç’ın Cumhuriyet Bayramı Mesajı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 10 58’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Çorlu Kaymakamı Levent Kılıç’ın Cumhuriyet Bayramı Mesajı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı