TEKİRDAĞ HABERLERİ

Çorlu’da, ‘Gönül Sohbetleri’, meclis üyeleriyle sürdü

DHA
29.03.2016 - 16:29Son Güncelleme :

Çorlu’da, ‘Gönül Sohbetleri’, meclis üyeleriyle sürdü

DHA

ÇORLU(Tekirdağ),(DHA)-TEKİRDAĞ’ın Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan tarafından ‘Çorlu’ temasıyla düzenlenen ‘Gönül Sohbetleri’ buluşmaları devam ediyor.

Çorlu Belediyesi Meclis Üyeleri ile seçimlerin 2’nci yılı kapsamında gerçekleştirilen buluşmada açıklamalarda bulunan Başkan Baysan, Çorlu’nun huzurlu bir şehir olmasında belediye meclisinin, siyasetçilerin kent çıkarları için ortak ve ılımlı çalışmalarının katkısının önemine değindi.

Tarihi Çorlu Belediye Binası’nda bulunan eski nikah salonunda gerçekleştirilen kahvaltılı toplantıda belediye meclis üyeleri ile buluşan Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, bugünün yerel seçimlerin ikinci yılı olduğuna işaret ederek, “Belediyecilik büyük bir zevk. Hiç tanımadığınız, belki de karşılaşma ihtimalinizin dahi olmadığı insanlarla tanışıp, onların taleplerini ve sorunlarını çözmek bu işin en güzel yanı. Zorlukları da var tabi. Meclis üyeleri olarak sizler kentin ve halkımızın sorunlarını çözmek üzere aldığınız görevi yerine getirirken bazen işinizi, ailenizi veya sosyal yaşamınızı bir kenara bırakmak zorunda kalıyorsunuz. Fakat ne olursa olsun, halkın sorunlarını çözüme kavuşturmak, yapılan hizmette bir payınızın olması şüphesiz en büyük mutluluk. Ünal Baysan bundan sonraki buluşmada, milletvekilleri ve siyasi partilerin ilçe başkanlarını da sohbet toplantısına davet edeceklerini söyledi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tekirdağ haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tekirdağ ilinden Çorlu’da, ‘Gönül Sohbetleri’, meclis üyeleriyle sürdü hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2016 tarihinde saat 16 29’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Çorlu’da, ‘Gönül Sohbetleri’, meclis üyeleriyle sürdü haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı