« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Cordoba: Kendimi Beşiktaş'a borçlu hissediyorum

Beşiktaş’ın Kolombiyalı kalecisi Oscar Cordoba, “Beşiktaş’ta olduğum sürece, takımım için herşeyi yapmaya hazırım. Çünkü kendimi taraftarlara ve Beşiktaş ailesine borçlu hissediyorum” dedi.

Gökhan DİNÇ / ANTALYA,5(DHA)
SON GÜNCELLEME
Siyah beyazlı takımın Kolombiyalı file bekçisi Cordoba, Tigana ile ikinci yarıya daha iyi bir şekilde başlamak istediklerini belirtti. Siyah beyazlı takımın Antalya’da kamp yaptğı otelde açıklamalarda bulunan Cordoba, Fransız teknik direktör Tigana’nın ilk defa kendi karekterine uygun bir şekilde takımı çalıştırma fırsatı bulduğunu belirterek, “Umarım takım, hocamızın fikirlerini iyi ve çabuk şekilde alabilir. İkinci yarıya hocamızın verdiği taktiklerle iyi bir şekilde başlamak istiyoruz” dedi.

Sezon sonunda Beşiktaş ile kontratının biteceğinin hatırlatılması üzerine Kolombiyalı kaleci, “Geçen sezon Beşiktaş ile sözleşme imzalarken, kulüp isterse sözleşmemi uzatabilecektik. Sezon sonunda herşeyden önce ilk söz kulübümündür. Daha önce çalıştığım Boca Juniors’un beni hala istiyor olması ve kapılarının bana her zaman açık olduğunu söylemeleri çok güzel birşey. Ben uzun yıllar Beşiktaş’ta kalmak istiyorum” ifadelerini kullandı.

'LİGDE HERŞEY OLABİLİR'

Beşiktaş’taki olumsuz havayı da değerlendiren başarılı file bekçisi, ligde istedikleri yerde olmadıklarını ifade ederek, “Takımdaki olumsuz hava, UEFA Kupası’na veda etmemiz ve ligde istediğimiz yerde olamamamızdan kaynaklanıyor. Rakiplerimizin puan olarak gerisinde kaldık. Fenerbahçe ile aramızdaki puan farkı oldukça fazla. Sarı lacivertli takımı yakalamamız mümkün değil. Ancak futbolda nelerin olduğunu da çok iyi biliyoruz. Ligde her an, herşey olabilir. Beşiktaş’ta olduğum sürece takımım için herşeyi yapmaya hazırım. Çünkü kendimi taraftarlara ve Beşiktaş ailesine borçlu hissediyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.