« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Cordoba Beşiktaş’la yollarını ayırıyor

Arjantin’in Ole gazetesine açıklamalarda bulunan Kolombiyalı kaleci, lig bitiminde siyah beyazlı takımı bırakacağını ve futbol yaşantısını Boca Juniors’da son vereceğini açıkladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
BEŞİKTAŞ’ın Kolombiyalı kalecisi Oscar Cordoba lig bitiminde Beşiktaş’tan ayrılarak futbol hayatına Arjantin’in Boca Juniors takımında son vereceğini açıkladı. Cordoba, Beşiktaş’ın istemesi halinde ise bu isteğini devre arasında gerçekleştirmeye hazır olduğunu belirtti. Cordoba devre arasında Beşiktaş’ı bırakma gibi bir niyetinin olmasa bile böyle bir isteğinin gönlünde yattığını kaydederek, her şeyin Boca’dan gelecek teklife bağlı olduğunu söyledi. Arjantin’in Ole gazetesine açıklamalarda bulunan Cordoba, 1997-2000 yılları arasında kalesini başarı ile koruduğu ve 3 lig ile çok sayıda uluslararası kupa kazandığı Boca Juniors’ın yaşantısında önemli bir yeri olduğunu ifade ederek, eldivenlerini bu kulübün forması ile bırakmak istediğini belirtti.

Oscar Cordoba, ailesinin de bu isteğine destek çıktığını, sezon biter bitmez Beşiktaş ile olan sözleşmesini yenilemeyerek Arjantin’e yerleşeceğini söyledi. Gazete, ‘Hem Cordoba hem de Boca Juniors bu evliliği istiyor. İşlem tamamlanmıştır’ dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler