Çukurova Haberleri

  Çöplükte bebek cesedi arandı

  Uğur MART (DHA)
  17.12.2014 - 11:23 | Son Güncelleme:

  Niğde’de 26 yaşındaki K.A., dünyaya getirdiği bebeğini çöpe attı. K.A.’nın, bebeği ölü doğduğu için çöpe attığını söylediği belirtildi.

  Olay, Niğde’nin İlhanlı Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre ismi açıklanmayan eşinden bir süre önce boşanan K.A., rahatsızlanarak Niğde Devlet Hastanesi’ne gitti. Burada yapılan muayenesinde K.A.’nın doğum yaptığını belirleyen doktorlar polisi aradı. Hastaneye gelen polislere geçen cumartesi evinde doğum yaparak bir bebek dünyaya getirdiğini, bebeğin ölü doğduğunu ve cesedini de sokaktaki çöp konteynerine attığını söyledi.

  Köğeğe bebek elbiseleri koklatıldı

  Bunun üzerine Niğde Belediyesi’ne ait çöp toplama alanında asker ve polis iz sürme köpeği ile birlikte bebek cesedi aradı. Yapılan aramalarda köpeğe K.A.’nın elbiseleri koklatıldı ancak bebek cesedi bulunamadı. Bebeğin, çöplüğe gelen çöplerin dozerlerle yerleştirilip düzenlenmesi sırasında parçalanıp köpekler tarafından yenmiş olabileceği tahmin ediliyor.

  Yaklaşık 5 saat süren arama çalışmalarından sonuç çıkmayınca arama çalışmalarına son verildi. Anne K.A. gözaltına alınarak Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı