ÇANAKKALE HABERLERİ

ÇOMÜ'de Ziya Gökalp İlim ve Teşvik Ödülü mutluluğu

DHA
30.03.2016 - 12:40Son Güncelleme :
DHA

ÇANAKKALE Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Fen-Edebiyat Fakültesi Sanat Tarihi Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Alptekin Yavaş'a, Ziya Gökalp İlim ve Teşvik Ödülü verildi.
Türk Ocakları Genel Merkezi'nin her yıl Türk düşüncesine, ilim, kültür ve sanat hayatına önemli katkılarda bulunan isimlere verdiği Türk Ocakları Armağanları, bu yıl düzenlenen bir yemek ve ödül töreni ile sahiplerini buldu. 2015 yılı Ziya Gökalp İlim ve Teşvik armağanı, Türk kültür ve medeniyetinin ortaya çıkmasını sağlayan çalışmaları ve 'medeniyet kuramı' üzerine yazdığı eserler sebebiyle ÇOMÜ Fen-Edebiyat Fakültesi Sanat Tarihi Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Alptekin Yavaş'a verildi.

Burak GEZEN / ÇANAKKALE, (DHA)
FOTOĞRAF

 

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çanakkale haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çanakkale ilinden ÇOMÜ'de Ziya Gökalp İlim ve Teşvik Ödülü mutluluğu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2016 tarihinde saat 12 40’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça ÇOMÜ'de Ziya Gökalp İlim ve Teşvik Ödülü mutluluğu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı