ÇANAKKALE HABERLERİ

ÇOMÜ Besyo Akademik Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi

IHA
07.07.2015 - 13:49Son Güncelleme :

BEYSO AKADEMİK KURUL TOPLANTISI YAPILDI

IHA

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu 2014-2015 Eğitim Öğretim yılı Akademik Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirildi.
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu toplantısı BESYO’da yapıldı. Toplantıya ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Yücel Acer, BESYO Müdür V. Yrd. Doç. Dr. Necati Cerrahoğlu ile bölüm başkanları ve BESYO akademik personeli katıldı. BESYO bölüm başkanlarının bölümleriyle ilgili bilgileri anlatan sunumlarıyla başlayan toplantıda Yrd. Doç. Dr. Necati Cerrahoğlu, BESYO ile ilgili genel bir değerlendirme yaparak BESYO’nun gelişimi ve faaliyetleri ile ilgili bilgi verdi. Cerrahoğlu “Öğretmenlik Bölümümüzün Topluma Hizmet uygulamaları anlamında çok yararlı aktiviteleri oldu. Aynı zamanda ÇOMÜ Çocuklar Evi öğrencilerine de katkı sağlıyorlar. Kentle de pozitif ilişkiler içinde olup ilgili konularda Yüksekokul olarak destekler vermeye devam ediyoruz. Geçen hafta Otizm Derneği Başkanı, okulumuzu ziyaret ederek bizden destek talep etti. Biz bu manada kentte, Tıp Fakültesinden sonra en aktif, en fazla hareketlilik kazandıran akademik birimiz. Bu durumun da Üniversitemizin kentle bütünleşmesinde önemli bir vitrin olduğunu düşünüyorum. Bu projeler içerisinde iki tanesi BESYO’yu yakından ilgilendiriyor. Bunlar Spor ve Sağlık Yaşam Merkezi’nin kurulması ve Rekreasyon - Doğa Spor alanlarının oluşturulması şeklindeydi. Biz BESYO olarak bu iki projeye talibiz” dedi. ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Yücel Acer ise, Yrd. Doç. Dr. Necati Cerrahoğlu’na teşekkür ederek BESYO’nun sürekli aktif, dinamik ve kendini gösteren bir birim olduğunu söyledi ve başarı ivmesinin artışından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çanakkale haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çanakkale ilinden ÇOMÜ Besyo Akademik Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 07 Temmuz 2015 tarihinde saat 13 49’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça ÇOMÜ Besyo Akademik Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi haberi güncellenecektir.

ÇANAKKALE NAMAZ VAKİTLERİ
25 Kasım 2017, Cumartesi
 • İmsak
  06:19
 • Guneş
  08:04
 • Öğle
  13:12
 • İkindi
  15:43
 • Akşam
  18:00
 • Yatsı
  19:33
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı