« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Colin Kazım sorgu odasında

Yönetim, teknik direktör Luis Aragones’in vereceği rapor doğrultusunda yüklü bir ceza vermeyi planlıyor. Ayrıca Neşet Yalçın yıldız futbolcuyu görüşme odasına çağıracak.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
F.BAHÇE’nin haşarı çocuğu Kazım Kazım’ın disiplinsiz davranışları devam ediyor. Başkent’te oynanan Ankaragücü maçının ikinci yarısında yan hakeme küfür ettiği için kırmızı kart gören genç futbolcu yönetimi camiadan büyük tepki aldı. İkili mücadelede kendisine yapılan faullü harakete hakemin ters karar vermesine bir anlık tepki göstererek oyundan atılan Kazım’a hem kulüpten, hem de Federasyon’dan ağır ceza gelecek.

Kupa maçındaki kırmızı karttan dolayı en az üç maç ceza alacak olan Kazım’a sezon başında belirlenen prim ve ceza sistemine bağlı olarak ceza kesilecek. Buna bağlı olarak teknik direktör Luis Aragones’ten de ayrı bir rapor istenecek. İspanyol çalıştırıcının Kazım ile özel bir görüşme yaptığı ve son dönemlerde disiplinsiz davranışlarında artış gösteren genç oyuncuyu sıkı bir şekilde uyardığı öğrenildi.

Yakın takibe aldılar

Yönetim kurulu üyeleri de Kazım Kazım’ı yakın takibe aldılar. Futbolcuyu kaybetmek yerine kazanmayı düşünen yönetim adına ilk olarak Neşet Yalçın adım atacak. Yalçın bugün yapılacak antrenman öncesinde Samandıra Tesisleri’ne gelerek Kazım’ı görüşme odasına çağıracak.

Fortis Türkiye Kupası’na skor olarak iyi başlangıç yapan takımın ortaya koyduğu futbol taraftarı memnun etmedi. Maç sonrasında basın toplantısında takımının futbolunu beğenmediğini dile getiren teknik direktör Luis Aragones’in bu sabah yapılacak antrenman öncesinde sert uyarılarda bulunması bekleniyor. İspanyol çalıştırıcı, Eskişehir ve Arsenal maçlarının önemine dikkat çekeceği konuşmasında, bazı futbolculara bireysel eleştiride de bulunacak.

Sarı lacivertliler sabah antrenmanından sonra özel uçakla Eskişehir’e gidecek ve otelde maç için kampa girecek. Aragones’in Eskişehir maçında Semih- Güiza ikilisini sahaya sürmesi bekleniyor.

Bunları da Beğenebilirsiniz