KAYSERİ HABERLERİ

Çolakbayrakdar, Saha Personeliyle İftar Açtı

IHA
04.07.2015 - 13:24Son Güncelleme :

ÇOLAKBAYRAKDAR, SAHA PERSONELİ İLE İFTAR AÇTI.

IHA

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, sahada çalışan park bahçeler, temizlik, güvenlik, ulaşım ve İmar A.Ş. personeliyle iftar açtı.
Kocasinan Belediyesi önündeki Mimar Sinan Parkı içinde düzenlenen etkinlikle park-bahçeler, temizlik, güvenlik, ulaşım ve İmar A.Ş. personeliyle iftarda bir araya gelen Başkan Çolakbayrakdar başarılı ve özverili çalışmalarından dolayı belediye çalışanlarını tebrik etti.
Belediye personelinden Kocasinan’ı öne çıkaracak gayret içerisinde olmalarını isteyen Başkan Ahmet Çolakbayrakdar, "Çalışanlarımıza yönelik düzenlemiş olduğumuz iftarımıza hepiniz hoş geldiniz. Kocasinan ailesi olarak sahada çalışan personelimizle birlikte mübarek Ramazanın feyzini bereketini yaşayarak, aramızdaki birlik, beraberlik ve kaynaşmanın artması, uyumun devamlı olması için bu tür etkinliklerde bir araya geliyoruz. Tuttuğumuz oruçları Allah kabul etsin nice Ramazanlara sağlık sıhhat içerisinde erişmeyi nasip etsin” dedi.
Kocasinan halkının yaşamını kolaylaştırmak, sorunlarını çözmek için gayret sarf ettiklerini vurgulayan Başkan Çolakbayrakdar,” Kimimiz uzun vadeli projelerde yer alıyor, kimimiz gündelik işlerin yürütülmesinde görev yapıyoruz. Personel olarak bütün gayretimiz vatandaşlarımıza yaşanabilir ortam oluşturmak içindir. İçtenlikle söylüyorum ki çalıştığı birimi, görevi, yetkisi ne olursa olsun hepimizin yaptığı iş aynı derecede öneme sahiptir. Bundan dolayı işlerimizde bilinçle hareket etmeli, iyi şekilde yapmak için terimizin son damlasına kadar gayret sarf etmeliyiz. Biz kamu işi yapıyoruz ve 75-80 milyon insanın üzerimizde hakkı ve vebali var. İşimizi severek ve saygı duyarak, halka hizmet etmenin hakka hizmet olduğu bilinciyle hareket ederek Kocasinan’ı el birliğiyle kalkındırmaya güzelleştirmeye devam edeceğiz. Yükümüz çok ağır, ama personelimiz bu ağır yükün altından kalkabilecek bilgi beceri ve liyakate sahiptir. Ben bu vesileyle gecesini gündüzüne katan, ailesinden fedakarlık yaparak halkımıza hizmet götüren, siz değerli çalışanlarımıza teşekkür ediyor, ilimize, ülkemize Ramazanın bereketler getirmesini diliyorum" ifadelerini kullandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Çolakbayrakdar, Saha Personeliyle İftar Açtı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 04 Temmuz 2015 tarihinde saat 13 24’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Çolakbayrakdar, Saha Personeliyle İftar Açtı haberi güncellenecektir.

KAYSERİ NAMAZ VAKİTLERİ

21 Şubat 2018, Çarşamba
 • İmsak
  05:53
 • Guneş
  07:15
 • Öğle
  12:58
 • İkindi
  15:59
 • Akşam
  18:28
 • Yatsı
  19:45
Sayfa Başı